SM

Det här är tävlingens resultatsida. För att se tävlingsinbjudan och vilka som anmält sig till tävlingen, gå tillbaka till tävlingens startsida.

Deltagare

Visa deltagarlistan

Resultat

Etapp / grupp Status Placeringar
1
1
Kvalgrupper Avslutad
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
2
2
Finalgrupp Avslutad 1 - 32
Placeringsgrupp B Avslutad 33 - 48
Placeringsgrupp C Avslutad 49 - 64
Placeringsgrupp D Avslutad
3
3
A-slutspel Avslutad 1 - 16
B-slutspel Avslutad 33 - 36
C-slutspel Avslutad 49 - 52
D-slutspel Avslutad 65 - 68

Slutplaceringar

Plac Namn Klubb
1. Finn Fries Avantgarde Lund
2. Oscar Henriksson Bröderna Grym
3. Björn Svedman Björkhagen Rangers
Joakim Lundin United Stars
5. Eddie Nilsson Närke Bordshockey
6. Olof Blume Björkhagen Rangers
7. Hans Österman NUHL8
8. Johan Yrlid BH Chiefs BH
9. Hugo Lönnqvist DAJM
10. Lars Henriksson Bröderna Grym
11. Linus Restel Kaeltestarre 83
12. Fredrik Johansson United Stars
13. Rickard Sjöstedt Rex Öresund
14. Anton Jalneskog Bröderna Grym
15. Peter Östlund Umeå HSS
16. Herman Steen Umeå HSS
17. Joakim Åström Umeå HSS
18. Gustaf Fagerberg Bröderna Grym
19. Lukas Gustafsson Bröderna Grym
20. Markus Bengtsson Bröderna Grym
21. Richard Pedersen United Stars
22. Matti Månsson Avantgarde Lund
23. Henrik Nilsson Närke Bordshockey
24. August Wegestål Rex Öresund
25. Stefan Lemming United Stars
26. Truls Månsson Björkhagen Rangers
27. Joachim Thyzell DAJM
28. Mikael Wiberg Borlänge Bordshockey
29. Lars-Erik Svensson Umeå HSS
30. Eric Norén Rex Öresund
31. Lars Hjort
32. Jerry Wikström United Stars
33. Caroline Eriksson Delsbo BHK
34. Emil Larsson Umeå HSS
35. Göran Lönnqvist Bröderna Grym
36. Niklas Blomberg NUHL8
37. Jonas Nordin Delsbo BHK
38. Jakob Jonsson Björkhagen Rangers
39. Nicklas Nilsson Lokomotiv Falun
40. Gustaf Hermansson Björkhagen Rangers
41. Fredrik Hansson United Stars
42. Axel Lönnqvist DAJM
43. Andreas Koppe Björkhagen Rangers
44. Benjamin Andersson Bröderna Grym
45. Tomas Fägerlind
46. Axel Lundström Bröderna Grym
47. Uno Österman NUHL8
48. Patrik Hellström United Stars
49. Johan Johansson Närke Bordshockey
50. Jimmy Douz Närke Bordshockey
51. Thony Restel Kaeltestarre 83
52. Anders Pettersson Närke Bordshockey
53. Maria Elena Pettersson Björkhagen Rangers
54. Björn Ingevaldsson Björkhagen Rangers
55. Magnus Kyllergård Björkhagen Rangers
56. Sissela Blume Björkhagen Rangers
57. Mattias Kralmark DAJM
58. Wilhelm Pössl Närke Bordshockey
59. Liv Österman NUHL8
60. Joakim Silvstam
61. Susanna Pössl FC Europe Juniors
62. Magnus Falk BH Chiefs BH
63. James-John Forsberg Närke Bordshockey
64. Henrik Kransholm Lokomotiv Falun
65. Urban Kohlsgården Tegelhuset OBK
66. Linus Emanuelsson
67. Joakim Gåfvels Umeå HSS
68. Ludvig Karlsson Bröderna Grym
69. Sten Svensson Avantgarde Lund
70. Lars Ulfvensjö Närke Bordshockey
71. Jan-Olof Hansson Björkhagen Rangers
72. Wilton Wallin Närke Bordshockey
73. Elvira Kohlsgården Tegelhuset OBK
74. Nicolas Fägerlind
75. Rosanna Johansson
76. Theo Kransholm Lokomotiv Falun
77. Sven Pettersson Närke Bordshockey
78. Victor Gåfvels Nyrén Umeå HSS
79. Rikard Nässelkvist Björkhagen Rangers