Närke Table Hockey Cup

Det här är tävlingens resultatsida. För att se tävlingsinbjudan och vilka som anmält sig till tävlingen, gå tillbaka till tävlingens startsida.

Deltagare

Visa deltagarlistan

Resultat

Etapp / grupp Status Placeringar
1
1
Kvalgrupper Avslutad
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
2
2
Finalgrupp Avslutad 1 - 24
Placeringsgrupp B Avslutad 25 - 36
Placeringsgrupp C Avslutad 37 - 50
3
3
A-slutspel Avslutad 1 - 16
B-slutspel Avslutad 25 - 28
C-slutspel Avslutad 37 - 40

Slutplaceringar

Plac Namn Klubb
1. Oscar Henriksson Bröderna Grym
2. Joakim Lundin United Stars
3. Olof Blume Björkhagen Rangers
Hugo Lönnqvist DAJM
5. Fredrik Johansson United Stars
6. Johan Yrlid BH Chiefs BH
7. Jimmy Mårdell Umeå HSS
8. Truls Månsson Björkhagen Rangers
9. Eddie Nilsson Närke Bordshockey
10. Marcus Stenbom Umeå HSS
11. Jerry Wikström United Stars
12. Herman Steen Umeå HSS
13. Richard Pedersen United Stars
14. Henrik Nilsson Närke Bordshockey
15. Peter Östlund Umeå HSS
16. Markus Bengtsson Bröderna Grym
17. Gustaf Hermansson Björkhagen Rangers
18. Stefan Lemming United Stars
19. Joakim Åström Umeå HSS
20. Emil Larsson Umeå HSS
21. Fredrik Hansson United Stars
22. Mikael Wiberg Borlänge Bordshockey
23. Anders Pettersson Närke Bordshockey
24. Johan Johansson Närke Bordshockey
25. Jimmy Douz Närke Bordshockey
26. Göran Lönnqvist Bröderna Grym
27. Tomas Rybing Björkhagen Rangers
28. Björn Ingevaldsson Björkhagen Rangers
29. Nicklas Nilsson Lokomotiv Falun
30. Axel Lönnqvist DAJM
31. Wilhelm Pössl Närke Bordshockey
32. Thomas Oscarsson
33. Thony Restel Kaeltestarre 83
34. Magnus Falk BH Chiefs BH
35. Jan-Olof Hansson Björkhagen Rangers
36. Anton Jalneskog Bröderna Grym
37. Jakob Jonsson Björkhagen Rangers
38. Susanna Pössl FC Europe Juniors
39. Lars Ulfvensjö Närke Bordshockey
40. Axel Lundström Bröderna Grym
41. Vanja Ulfvensjö Närke Bordshockey
42. Robert Forsberg Närke Bordshockey
43. James-John Forsberg Närke Bordshockey
44. Sven Pettersson Närke Bordshockey
45. Anna Israelsson Närke Bordshockey
46. Linda Karlsson Närke Bordshockey
47. Simon Bergelin Närke Bordshockey
48. Noel Ulfvensjö Närke Bordshockey