EM

Det här är tävlingens resultatsida. För att se tävlingsinbjudan och vilka som anmält sig till tävlingen, gå tillbaka till tävlingens startsida.

Deltagare

Visa deltagarlistan

Resultat

Etapp / grupp Status Placeringar
1
1
Basic Groups Avslutad 1 - 121
Group A
Group B
Group C
Group D
Group E
Group F
Group G
Group H
2
2
Final Divisions Avslutad 1 - 64
Final Division 1A
Final Division 1B
3
3
Division 2 Avslutad 65 - 88
4
4
Division 3 Avslutad 89 - 112
5
5
Division 4 Avslutad 113 - 119
6
6
Play-off Division 4 Avslutad 113 - 116
7
7
Play-off Division 3 Avslutad 89 - 92
8
8
Play-off Division 2 Avslutad 65 - 68
9
9
Play-off Avslutad 1 - 32

Slutplaceringar

Plac Namn Klubb
1. Edgars Caics
2. Oscar Henriksson Bröderna Grym
3. Kevin Eriksson
4. Martin Madera
5. Rainers Kalniņš
6. Raivis Miglinieks
7. Hans Österman NUHL8
8. Kristaps Riekstiņš
9. Hugo Lönnqvist DAJM
10. Evgeniy Matantsev
11. Magnus Klippen
12. Jiri Chylik ml.
13. Alvis Siliņš
14. Rolands Riekstiņš
15. Michal Kobrle
16. Sandis Kristaps Lagzdiņš
17. Peter Östlund Umeå HSS
18. Juho Rautio
19. Eddie Nilsson Närke Bordshockey
20. Patrik Petr
21. Elvijs Siliņš
22. Petrus Miettinen
23. Deniss Andrijashkin
24. Björn Svedman Björkhagen Rangers
25. Edžus Kaņeps
26. Valts Smagars
27. Emil Larsson Umeå HSS
28. Krista Lagzdiņa
29. Linus Restel
30. Emīls Liepiņš
31. Matīss Jakseboga
32. Bjarne Axelsen
33. Hanna Ivantsova
34. Artem Matantsev
35. Henrik Nilsson Närke Bordshockey
36. Benjamin Suominen
37. Vesa Huotelin
38. Davis Apfelbaums
39. Miroslav Cernoch
40. Krystof Lebl
41. Truls Månsson Björkhagen Rangers
42. Daniil Landa
43. Uno Österman NUHL8
44. Otto Pesala
45. Øystein Klippen
46. Maria Saveljeva
47. Anton Jalneskog Bröderna Grym
48. Andreas Fjermestad
49. Valentin Dietze
50. Daniel Matysek
51. Anže Božič
52. Gints Lasmanis
53. Joakim Åström Umeå HSS
54. Gustaf Hermansson Björkhagen Rangers
55. Tomas Bucek
56. Rok Skrlep
57. Frode Hagerup
58. Mykhaylo Shalomayev
59. Martin Zenisek
60. Sandis Kalniņš
61. Darja Hrustaljova
62. Bernard Rjavec
63. Lari Metsala
64. Ruslan Kobchuk
65. Ritvars Felkers
66. Alen Shekarev
67. Johan Yrlid BH Chiefs BH
68. Jakob Zalokar Obadic
69. Vaclav Pikl
70. Aleksandr Metelitsa
71. Ville Henttonen
72. Gal Bohinc
73. Mārcis Radelis
74. Lukas Kahoun
75. Gergely Regula
76. Mihail Margolis
77. Jaka Skrlep
78. Till Dion
79. Daniel Nygård
80. Hermann Petuch
81. Daniel Sippo
82. Frank Bruneske
83. Simon Thomas
84. Vafa Hamdamov
85. Nejc Škrlep
86. Mykhaylo Spivakovskyy
87. Pavel Plesak
88. Klavdij Starman
89. Mykola Verbytskyy
90. Anastasia Garkovska
91. Bernard Skrlep
92. Sven Aderhold
93. Matus Bolemant
94. Miha Skrlep
95. Frank Rasche
96. Ralph Pommerenke
97. Aljaz Bozic
98. Annika Gripp
99. Lenart Traven
100. Erik Bernhauser
101. Valery Kornitsky
102. Eike Rompa
103. Patrik Kocsis
104. Gunnar Gripp
105. Johannes Brunner
106. Volodymyr Kvasnikov
107. Polina Kvasnikova
108. Felix Waldmann
109. Bine Gajsek
110. Mojca Skrlep
111. Ronald Kocsis
112. Dominik Prager
113. Csaba Kocsis
114. Stefan Ivan
115. Zala Skrlep
116. Mark Alexovic
117. Branislav Sabo
118. Gabor Alexovic
119. Urban Mezek
120. Igor Saveljev
121. Tomas Kahoun ml.