World Championships 2021

Det här är tävlingens resultatsida. För att se tävlingsinbjudan och vilka som anmält sig till tävlingen, gå tillbaka till tävlingens startsida.

Deltagare

Visa deltagarlistan

Resultat

Resultat saknas.

Slutplaceringar

Plac Namn Klubb
1. Yanis Galuzo Leningradets
2. Nikita Zholobov THC Toros
3. Evgeniy Matantsev THC Nertus
4. Oleksii Korabel Devyaty val
5. Denis Matveev Kuropatki
6. Valts Smagars Skrunda THC
7. Oscar Henriksson Bröderna Grym
8. Raivis Miglinieks BJC Laimite
9. Rainers Kalnins Incukalns THC
10. Anton Umanskyy Youngsters
11. Kevin Eriksson Talpelan Taiga
12. Edgars Caics BJC Laimite
13. Dmytro Marmaliuk THC Nertus
14. Ahti Lampi Spjalerance
15. Atis Silis BJC Laimite
16. Elvijs Silins VJN Ventspils
17. Roman Ignatenko Youngsters
18. Edzus Kaneps VJN Ventspils
19. Alexey Titov Alfa-Taktika
20. Rolands Riekstins Burtnieku MJIC
21. Artem Blinov THC MEGAPOLIS
22. Maria Saveljeva SK Raua
23. Sandis Kristaps Lagzdins BJC Laimite
24. Peter Östlund Umeå HSS
25. Björn Svedman Björkhagen Rangers
26. Mykhaylo Spivakovskyy Youngsters
27. Dmitriy Petrov THC Toros
28. Alvis Silins VJN Ventspils
29. Anton Runenkov THC MEGAPOLIS
30. Kristaps Riekstins Burtnieku MJIC
31. Anton Jalneskog Bröderna Grym
32. Jevgenijs Zaharovs Skrunda THC
33. Olof Blume Björkhagen Rangers
34. Alexander Galkin THC MEGAPOLIS
35. Bjarne Axelsen Björkhagen Rangers
36. Benjamin Suominen Turun Seudun PJK
37. Semen Bitjukov THC MEGAPOLIS
38. Anze Bozic NHK Kranj
39. Darja Obuhova THC MEGAPOLIS
40. Georgii Levashev Northern Lights
41. Yuriy Prostakov
42. Lars Fridell Björkhagen Rangers
43. Hanna Ivantsova THC Nertus
44. Vitaly Skorobogatov Petersburg Pirates
45. Artem Matantsev Devyaty val
46. Linus Restel "Rooster" Kaeltestarre 83
47. Edgars Mucenieks Skrunda THC
48. Igor Saveljev SK Raua
49. Hugo Lönnqvist DAJM
50. Leonards Mazurs BJC Laimite
51. Kimmo Eriksson Turun Seudun PJK
52. Nazar Kondrashevskyi Katran
53. Valentin Dietze TEHC Black Forest Werewolves
54. Stefan Lemming United Stars
55. Emil Larsson Umeå HSS
56. Oleksii Husak Svarog
57. Herman Steen Umeå HSS
58. Jiri Vacha SHC Cheb
59. Ruslan Kobchuk mini Youngsters
60. Hermann Petuch TEHC Black Forest Werewolves
61. Vaclav Pikl THC Stiga Elites
62. Victor Poberezhny THC Toros
63. Martin Zenisek Gladiators Plzen
64. Henrik Nilsson Närke Bordshockey
65. Reinis Rihards Liepins BJC Laimite
66. Denis Andrijashkin Kharlamov Club
67. Anatolii Sapozhnikov Katran
68. Alexey Chernov Leningradets
69. Mykhaylo Shalomayev TEHC Black Forest Werewolves
70. Zygimantas Remeika THC Vilnius
71. Matiss Jakseboga BJC Laimite
72. Daniil Landa SK Raua
73. Tatjana Suchkova SK Raua
74. Evgenii Soloviev Legion-NiKi
75. Ville Henttonen Talpelan Taiga
76. Darja Hrustaljova SK Raua
77. Alen Shekarev SK Raua
78. Zdenek Lopaur Stiga HC Benatky
79. Bernard Rjavec NHK Kranj
80. Tomas Ruzicka THC Stiga-Game Pribram
81. Vitaliy Ignatenko Devyaty val
82. Nejc Skrlep NHK Kranj
83. Silvestrs Bruzevics BJC Laimite
84. Eddie Nilsson Närke Bordshockey
85. Kevin Rafferty Southern California STHL
86. Mihail Margolis Diesel
87. Jani Herlevi Talpelan Taiga
88. Vafa Hamdamov SK Raua
89. Ihor Zaporozhets Katran
90. Mykyta Zahrebin Rubizhne
91. Joakim Åström Umeå HSS
92. Tomas Kahoun ml. BSE United
93. Hynek Nechutny Gladiators Plzen
94. Tiitus Sjoroos Plasters
95. Roman Aganichev Ivanovo
96. Gergely Regula Bodicsek Klub
97. Ralph Pommerenke TEHC Black Forest Werewolves
98. Rok Skrlep NHK Kranj
99. Sven Aderhold Feringer Feinmotoriker
100. Joonatan Sjoroos Plasters
101. Herman Sjoroos Plasters
102. Vladimir Voronov THC Vilnius
103. Maksym Stasiuk Rubizhne
104. Ulrich Hennemann Kaeltestarre 83
105. Anita Grimova Gladiators Plzen
106. Teuvo Moisa Talpelan Taiga
107. Jukkis Hellevuo
108. Gintautas Remeika THC Vilnius
109. Miroslava Horakova SHC Cheb
110. Vladimir Andriyashkin Kharlamov Club