Riga Cup

Det här är tävlingens resultatsida. För att se tävlingsinbjudan och vilka som anmält sig till tävlingen, gå tillbaka till tävlingens startsida.

Deltagare

Visa deltagarlistan

Resultat

Resultat finns på den här sidan.

Slutplaceringar

Plac Namn Klubb
1. Atis Silis
2. Edgars Caics
3. Oscar Henriksson
4. Maxim Borisov
5. Edgars Saulitis
6. Petr Tmej
7. Markus Nilsson
8. Kevin Eriksson
9. Ahti Lampi
10. Alexey Titov
11. Nikita Zholobov
12. Patrik Petr
13. Leos Hvizd ml.
14. Mykhaylo Spivakovskyy
15. Valts Smagars
16. Sandis Kristaps Lagzdins
17. Gints Lasmanis
18. Jevgenijs Zaharovs
19. Mikhail Shashkov
20. Elvijs Silins
21. Edgars Mucenieks
22. Dmitriy Petrov
23. Filips Buhtujevs
24. Jevgeni Lvov
25. Andrey Voskoboynikov
26. Jan Pelkonen
27. Sergejs Mihejevs
28. Karlis Balodis
29. Sergey Ivanov
30. Krystof Lebl
31. Vesa Huotelin
32. Vladimir Smirnov
33. Raivis Miglinieks
34. Michal Kobrle
35. Kirill Storchak
36. Rene Huhtala
37. Ladislav Tmej
38. Artjoms Zaharovs
39. Alexandr Zaytsev
40. Fredric Axelsson
41. Martin Zenisek
42. Mikus Saulitis
43. Pavel Plesak
44. Yuriy Prostakov
45. Miroslav Cernoch
46. Fidde Hansson
47. Benjamin Suominen
48. Vitaly Skorobogatov
49. Igor Saveljev
50. Alexandr Danilov
51. Edzus Kaneps
52. Sandis Kalnins
53. Martin Lunden
54. Maria Saveljeva
55. Anette Engel
56. Simonas Pleikys
57. Bjarne Axelsen
58. Rainers Kalnins
59. Viktoriya Noselivska
60. Gergely Regula
61. Andrey Chaplygin
62. Alvis Silins
63. Daniil Mushnikov
64. Rudolfs Valainis
65. Kimmo Eriksson
66. Romans Falkensteins
67. Alens Kalnins
68. Kaspars Vilums
69. Raivis Sternats
70. Milos Sevr
71. Arnis Vitols
72. Elena Racenaja
73. Mark Gorodnitskiy
74. Ilze Zuce-Tenca
75. Denis Petrov
76. Elvis Arhinovics
77. Simon Thomas "Star Fleet"
78. Aliaksandr Bartosh
79. Kristaps Zarinieks
80. Alexey Baranov
81. Artem Blinov
82. Emils Liepins
83. Raimonds Isa
84. Alexander Okunev
85. David Dvoracek
86. Egor Stepanov
87. Vafa Hamdamov
88. Tomas Jedlicka
89. Sandis Kadakovskis
90. Artem Valiev
91. Janis Zalite
92. Sandra Komaraite
93. Sarunas Jokubauskas
94. Guntis Ernsteins
95. Egils Belsevics
96. Michael Toft Nielsen
97. Audrius Pleikys
98. Roberts Suharevs Jr.
99. Evgenii Solovev
100. Haralds Janvars
101. Janis Sturmanis
102. Andrei Kniaziuk
103. Aldis Gusevs
104. Ruslan Kamalov
105. Hugo Brengulis
106. Alexander Koroschenko
107. Mikhail Gorodnitskiy
108. Vladimir Voronov
109. Alexey Krinov
110. Aigars Romals
111. Konstantin Avdeev
112. Gunars Buls
113. Tiitus Roholm
114. Hynek Nechutny
115. Linas Vasilevicius
116. Siarhei Vazhnik
117. Rinalds Sinicins
118. Jurgita Vasileviciene
119. Lorens Kauzens
120. Ralfs Paeglis
121. Janis Konutis
122. Herman Roholm
123. Valts Janvars
124. Martins Gabrielis
125. Sergejs Bezenkovs
126. Madars Irbe
127. Konstantins Domeniks Zabello
128. Alens Kurmenevs
129. Intars Garancs
130. Joonatan Roholm
131. German Geller Jr.
132. Reinis Rihards Liepins
133. Zigmars Smits
134. Elena Stoljarova
135. Andzej Petrik
136. Mark-Julius Pikat
137. Toms Baumanis
138. Nikolass Pilinskis
139. Alberts Bertins
140. Elina Gala
141. Marite Sturmane
142. Aleksandrs Ozernojs
143. Romans Blumentals