Czech Open 2015

Det här är tävlingens resultatsida. För att se tävlingsinbjudan och vilka som anmält sig till tävlingen, gå tillbaka till tävlingens startsida.

Deltagare

Visa deltagarlistan

Resultat

Resultat saknas.

Slutplaceringar

Plac Namn Klubb
1. Mikhail Shashkov Northern Lights
2. Lukas Turon THC Trinec
3. Andrey Voskoboynikov NiKi
4. Patrik Petr THC Stiga Elites
5. Petr Tmej THC Stiga Elites
6. Markus Nilsson Spjass Invaders
7. Michal Hvizd THC Stiga-Game Pribram
8. Zdenek Matousek ml. HCS Zabka Praha
9. Filip Hamacek HCS Zabka Praha
10. Alexey Titov Alfa-Taktika
11. Arseniy Stolyarov THC Toros
12. Jan Dryak Big Band
13. Stanislav Kraus Absolut Desperation
14. Miroslav Cernoch HCS Zabka Praha
15. Krystof Herold HCS Zabka Praha
16. Simonas Pleikys THC Vilnius
17. Daniel Matysek HCS Zabka Praha
18. David Smid THC Stiga Svitavy 93
19. Jiri Chylik ml. HCS Zabka Praha
20. Kristijan Curkovic SHK Kit Zagreb
21. Dmitriy Belavin Joker
22. Ladislav Tmej THC Stiga Elites
23. Martin Zenisek APP Gladiators Plzen
24. Michal Bostik Stiga HC Benatky
25. Petr Turon THC Trinec
26. Adam Zielinsky Big Band
27. Tibor Varga BSE United
28. Yuriy Prostakov THC Toros
29. Pavel Plesak APP Gladiators Plzen
30. Vladimir Kraus Absolut Desperation
31. Vaclav Pikl THC Stiga Elites
32. Martin Madera THC Stiga-Game Pribram
33. Krystof Lebl Big Band
34. David Brdicek THC Stiga Svitavy 93
35. Fredric Axelsson Spjass Invaders
36. Kirill Storchak Northern Lights
37. Jan Sladek THC Stiga Elites
38. Anton Runenkov THC Toros
39. Gergely Regula Budenz Hybernator
40. Simon Thomas Big Band
41. Martin Lunden Spjass Invaders
42. Marko Curkovic SHK Kit Zagreb
43. David Cibulka THC Trinec
44. Jorens Leskovics Jekabpils THC
45. Milos Sevr THC Stiga Elites
46. Zdenek Matousek st. HCS Zabka Praha
47. Thomas Haussknecht "Slow Hand" Satyrion Berlin
48. Tomas Hudec THC Blue Dragon Kosice
49. Karol Hudec THC Blue Dragon Kosice
50. Magor Papp Bodicsek Klub
51. Michal Kobrle THC Stiga Elites
52. Jiri Vacha SHC Cheb
53. Lukas Paclik BSE United
54. Robert Jez Stiga HC Benatky
55. Hynek Nechutny APP Gladiators Plzen
56. Ville Henttonen Talpelan Taiga
57. Antonin Suryn Big Band
58. Kristaps Zarinieks Jekabpils THC
59. Michal Holecek HC Stiga Kladno
60. Jakub Sladek THC Stiga-Game Pribram
61. Alexey Krinov RS-Balance
62. Tomislav Cigula SHK Kit Zagreb
63. Audrius Pleikys THC Vilnius
64. Samuel Hana BSE United
65. Sandra Komaraite THC Vilnius
66. Pavel Kubrt APP Gladiators Plzen
67. Roman Mancik THC Predators
68. Leon Haussknecht "Fast Hand" Satyrion Berlin
69. Tomas Waclawek THC Trinec
70. Martin Kouba BSE United
71. Tomas Jedlicka THC Stiga-Game Pribram
72. Frantisek Marek BSE United
73. Lukas Kobrle THC Stiga Elites
74. Magnus Lind Delsbo BHK
75. Tomas Kahoun ml. BSE United
76. Petr Liba HC Stiga Kladno
77. Jiri Malik st. Stiga HC Benatky
78. Iva Maskova SHC Cheb
79. Stefan Ivan THC Predators
80. Tomas Halama Stiga HC Benatky
81. Viktor Velic THC Predators
82. Josef Sedlacek Stiga HC Benatky
83. Radek Matous Absolut Desperation
84. Michal Masek THC Stiga-Game Pribram
85. Pavel Pohoraly THC Teplysovice
86. Jan Hluzek HC Stiga Kladno
87. David Dvoracek THC Stiga-Game Pribram
88. Yaroslav Mikryukov THC Toros
89. Allan Lorand st. THC Predators
90. Tomas Kahoun st. BSE United
91. Jindrich Petr Stiga HC Benatky
92. Petr Ivasienko
93. Jakub Matysek HCS Zabka Praha
94. Leon Thomas "Star Killer" Big Band
95. Borna Marcius SHK Kit Zagreb
96. Jiri Junek THC Stiga-Game Pribram
97. Darius Stasiunas "Aizis" THC Vilnius
98. Frantisek Suma THC Predators
99. Milan Zeman Stiga HC Benatky
100. Christian Stanicki Satyrion Berlin
101. Pavel Komarek BSE United
102. Lukas Stanek THC Stiga Svitavy 93
103. Robert Jelicic SHK Kit Zagreb
104. Tomislav Jelicic SHK Kit Zagreb
105. Lukas Kahoun BSE United
106. Adam Herold
107. Ales Herold
108. Miloslav Cech BSE United
109. Petr Venkrbec BSE United
110. Miroslav Mares st. BSE United
111. Daniel Kadlec
112. Frauke Gutberlet-Koenig Satyrion Berlin
113. Hana Maresova BSE United
114. Michal Rohla
115. Lukas Rataj