Helsinki Open 2013

Det här är tävlingens resultatsida. För att se tävlingsinbjudan och vilka som anmält sig till tävlingen, gå tillbaka till tävlingens startsida.

Deltagare

Visa deltagarlistan

Resultat

Resultat saknas.

Slutplaceringar

Plac Namn Klubb
1. Maxim Borisov Legion
2. Lars Henriksson Broderna Grym
3. Alexey Titov Alfa-Taktika
4. Ahti Lampi Spjalerance
5. Andrey Voskoboynikov NiKi
6. Mikhail Shashkov Northern Lights
7. Petr Tmej THC Stiga Elites
8. Oleg Ortinov Legion
9. Antti Vuononsola Talpelan Taiga
10. German Fokin Northern Lights
11. Santtu Sainio Talpelan Taiga
12. Kevin Eriksson Talpelan Taiga
13. Jan Pelkonen Turun Seudun PJK
14. Mika Myllykangas Spjalerance
15. Dmitriy Belavin Joker
16. Janne Ollila Turun Seudun PJK
17. Kristian Iso-Tryykari Turun Seudun PJK
18. Ladislav Tmej THC Stiga Elites
19. Oscar Henriksson Broderna Grym
20. Magnus Ahlberg Pultti Amigos
21. Anton Legkov Joker
22. Alexey Chernov AII Citrus-Art
23. Alexandr Zaytsev THC Toros
24. Janne Kantola Turun Seudun PJK
25. Yuriy Prostakov THC Toros
26. Artem Valiev Legion
27. Ville Hietala POLY
28. Jari Sahlgren Kiekko-Lampaat
29. Kimmo Eriksson Turun Seudun PJK
30. Igor Saveljev SK Raua
31. Vesa Huotelin Spjalerance
32. Timo Toivonen POLY
33. Maria Saveljeva SK Raua
34. Petteri Sevon POLY
35. Ismo Aulaskari POLY
36. Petrus Miettinen Pultti Amigos
37. Ismo Lahtinen POLY
38. Alexander Ozerov Ultra Cherepovets
39. Niko Tuominen POLY
40. Anders Stark Pultti Amigos
41. Juho Rautio Spjalerance
42. Irina Belavina Athena
43. Gustaf Fagerberg Broderna Grym
44. Oskari Koskela Spjalerance
45. Janne Roivas Pultti Amigos
46. Teuvo Moisa Talpelan Taiga
47. Alexander Okunev Kotlin
48. Jouni Tikkanen POLY
49. Kirill Storchak Northern Lights
50. Ville Henttonen Talpelan Taiga
51. Mihail Margolis Diesel
52. Andrei Kniaziuk Tiani-Tolkai
53. Lari Metsala Pultti Amigos
54. Jani Herlevi Talpelan Taiga
55. Simonas Pleikys THC Vilnius
56. Peter Madsen Rex Oresund
57. Aleksi Eriksson Turun Seudun PJK
58. Alexey Kukushkin Diesel
59. Vesa Koskela Spjalerance
60. Sami Hellstrom Spjalerance
61. Pasi Honkanen Spjalerance
62. Audrius Pleikys THC Vilnius
63. Lauri Eronen POLY
64. Gundega Pake GHK Saulkrasti
65. Eduards Pakis GHK Saulkrasti
66. Jali Salo Talpelan Taiga
67. Rene Huhtala Turun Seudun PJK
68. Anton Lampi Talpelan Taiga
69. Darius Stasiunas "Aizis" THC Vilnius
70. Linas Vasilevicius THC Vilnius
71. Petrus Laitinmaki POLY
72. Elliot Yeung POLY
73. Olavi Vaisanen
74. Jouko Pelkonen Turun Seudun PJK
75. Mikko Roivas Pultti Amigos
76. Tuukka Ilmakari
77. Sandra Komaraite THC Vilnius
78. Mikko Rautiainen Talpelan Taiga
79. Mika Tonteri Talpelan Taiga
80. Jussi Junnila Optime