Det här är tävlingens resultatsida. För att se tävlingsinbjudan och vilka som anmält sig till tävlingen, gå tillbaka till tävlingens startsida.
Resultat saknas.
Plac | Namn | Klubb | Poäng | |
1. | Maxim Borisov | Legion | 510 | |
2. | Ahti Lampi | Spjalerance | 497 | |
3. | Atis Silis | BJC Laimite | 493 | |
4. | Yevhen Levdansky | THC Lisovi Haschi | 490 | |
5. | Kevin Eriksson | Talpelan Taiga | 486 | |
6. | Edgars Caics | BJC Laimite | 483 | |
7. | Jan Pelkonen | Turun Seudun PJK | 479 | |
8. | Mikhail Shashkov | Northern Lights | 476 | |
9. | Lukas Turon | THC Trinec | 472 | |
10. | Carl Bindekrans | BJC Laimite | 469 | |
11. | Patrik Petr | THC Stiga Elites | 466 | |
12. | Arseniy Stolyarov | THC Toros | 462 | |
13. | Filip Hamacek | HCS Zabka Praha | 459 | |
14. | Jan Dryak | Big Band | 455 | |
15. | Antti Vuononsola | Talpelan Taiga | 452 | |
16. | Anton Legkov | Joker | 448 | |
17. | Veniamin Gerasimov | THC Toros | 445 | |
18. | Petr Tmej | THC Stiga Elites | 441 | |
19. | Tomas Hudec | THC Blue Dragon Kosice | 438 | |
20. | Marcus Andersson | Umea HSS | 435 | |
21. | Artem Valiev | Legion | 431 | |
22. | David Smid | THC Stiga Svitavy 93 | 428 | |
23. | Arturs Vercins | BJC Laimite | 424 | |
24. | Pavel Plesak | APP Gladiators Plzen | 421 | |
25. | Peter Ostlund | Umea HSS | 417 | |
26. | Krystof Lebl | Big Band | 414 | |
27. | Vesa Huotelin | Spjalerance | 411 | |
28. | Karl Jonsson | Rex Oresund | 407 | |
29. | Michal Zunka | THC Stiga Svitavy 93 | 404 | |
30. | Janne Ollila | Turun Seudun PJK | 400 | |
31. | Imrich Blasko | THC Blue Dragon Kosice | 397 | |
32. | Ladislav Tmej | THC Stiga Elites | 393 | |
33. | Zdenek Matousek ml. | HCS Zabka Praha | 390 | |
34. | David Brdicek | THC Stiga Svitavy 93 | 386 | |
35. | Petr Turon | THC Trinec | 383 | |
36. | Matej Lezik | Absolut Desperation | 380 | |
37. | Markus Nilsson | Spjass Invaders | 376 | |
38. | Stanislav Kraus | Absolut Desperation | 373 | |
39. | Juho Rautio | Spjalerance | 369 | |
40. | Jan Sladek | THC Stiga Elites | 366 | |
41. | Rickard Sjostedt | Rex Oresund | 362 | |
42. | Gergely Regula | Budenz Hybernator | 359 | |
43. | Mykhaylo Spivakovskyy | THC Lisovi Haschi | 355 | |
44. | Tomas Zamutovsky | THC Blue Dragon Kosice | 352 | |
45. | Jaroslav Petrek | THC Blue Dragon Kosice | 349 | |
46. | Vaclav Pikl | THC Stiga Elites | 345 | |
47. | Martin Arenlind | DAJM | 342 | |
48. | Tim Weisseisen | NHK Kranj | 338 | |
49. | Daniel Matysek | HCS Zabka Praha | 335 | |
50. | Karol Hudec | THC Blue Dragon Kosice | 331 | |
51. | Peter Borsanyi | Bodicsek Klub | 328 | |
52. | Michal Bostik | Stiga HC Benatky | 324 | |
53. | Antonin Suryn | Big Band | 321 | |
54. | Milos Sevr | THC Stiga Elites | 318 | |
55. | Daniel Mitro | THC Blue Dragon Kosice | 314 | |
56. | Kirill Storchak | Northern Lights | 311 | |
57. | Krystof Herold | HCS Zabka Praha | 307 | |
58. | Vladimir Kraus | Absolut Desperation | 304 | |
59. | Alexandr Zhulyabin | Alliance | 300 | |
60. | Karel Konecny | THC Stiga Svitavy 93 | 297 | |
61. | Marko Curkovic | SHK Kit Zagreb | 294 | |
62. | David Cibulka | THC Trinec | 290 | |
63. | Robert Jez | Stiga HC Benatky | 287 | |
64. | Pavel Pohoraly | THC Teplysovice | 283 | |
65. | Miroslav Ramsak | SHK Bieli Vlci Trebisov | 280 | |
66. | Kristijan Curkovic | SHK Kit Zagreb | 276 | |
67. | Martin Zenisek | APP Gladiators Plzen | 273 | |
68. | Adam Zielinsky | Big Band | 269 | |
69. | Tomas Waclawek | THC Trinec | 266 | |
70. | Jiri Chylik ml. | HCS Zabka Praha | 263 | |
71. | Kimmo Eriksson | Turun Seudun PJK | 259 | |
72. | Zdenek Lopaur | Stiga HC Benatky | 256 | |
73. | Marie Zajicova | BSE United | 252 | |
74. | Magor Papp | Bodicsek Klub | 249 | |
75. | Miroslav Cernoch | HCS Zabka Praha | 245 | |
76. | Jiri Vacha | SHC Cheb | 242 | |
77. | Viktor Magyari | Bodicsek Klub | 238 | |
78. | Ulrik Nilsson | BH Chiefs BH | 235 | |
79. | Bernard Rjavec | NHK Kranj | 232 | |
80. | Tomas Mizenko | THC Stiga Svitavy 93 | 228 | |
81. | Dusan Krasa | Big Band | 225 | |
82. | Simon Thomas | Big Band | 221 | |
83. | Teuvo Moisa | Talpelan Taiga | 218 | |
84. | Jan Hluzek | HC Stiga Kladno | 214 | |
85. | Stefan Barna "Pista" | THC Blue Dragon Kosice | 211 | |
86. | Vladimir Smirnov | Legion | 207 | |
87. | Viktoriya Noselivska | THC Lisovi Haschi | 204 | |
88. | Rene Huhtala | Turun Seudun PJK | 201 | |
89. | Milan Mitro ml. | THC Blue Dragon Kosice | 197 | |
90. | Iva Maskova | SHC Cheb | 194 | |
91. | Ales Fiala | HCS Zabka Praha | 190 | |
92. | Hynek Nechutny | APP Gladiators Plzen | 187 | |
93. | Aneta Pohorala | BSE United | 183 | |
94. | Ludek Prihoda | HCS Zabka Praha | 180 | |
95. | Jiri Malik st. | Stiga HC Benatky | 177 | |
96. | Tomas Dvorak | Big Band | 173 | |
97. | Roman Pavlica | THC Trinec | 170 | |
98. | Pavel Kubrt | APP Gladiators Plzen | 166 | |
99. | Petr Liba | HC Stiga Kladno | 163 | |
100. | Radim Nevrlik | THC Stiga Svitavy 93 | 159 | |
101. | Zbynek Pilar | Absolut Desperation | 156 | |
102. | Petter Backebjork | BHK Mollan Rouge | 152 | |
103. | Michal Holecek | HC Stiga Kladno | 149 | |
104. | Tomas Halama | Stiga HC Benatky | 146 | |
105. | Roman Mancik | THC Predators | 142 | |
106. | Jan Kubernat | APP Gladiators Plzen | 139 | |
107. | Miriama Ramsakova | SHK Bieli Vlci Trebisov | 135 | |
108. | Tomas Kahoun st. | BSE United | 132 | |
109. | Jindrich Petr | Stiga HC Benatky | 128 | |
110. | Michal Kobrle | THC Stiga Elites | 125 | |
111. | Martin Kouba | BSE United | 121 | |
112. | Josef Sedlacek | Stiga HC Benatky | 118 | |
113. | Balint Nagy | Bodicsek Klub | 115 | |
114. | Zdenek Matousek st. | HCS Zabka Praha | 111 | |
115. | Robert Jelicic | SHK Kit Zagreb | 108 | |
116. | Samuel Ferko | SHK Bieli Vlci Trebisov | 104 | |
117. | Tomislav Cigula | SHK Kit Zagreb | 101 | |
118. | Zoltan Cserhati | Bodicsek Klub | 97 | |
119. | Frantisek Marek | BSE United | 94 | |
120. | Tomas Kahoun ml. | BSE United | 90 | |
121. | Tomas Jedlicka | THC Stiga-Game Pribram | 87 | |
122. | Rastislav Jajcaj | SHK Bieli Zraloci Nove Zamky | 84 | |
123. | Peter Izo | SHK AdMen Bratislava | 80 | |
124. | Barbora Petrova | Stiga HC Benatky | 77 | |
125. | Tomislav Jelicic | SHK Kit Zagreb | 73 | |
126. | Marek Matejka | BSE United | 70 | |
127. | Jiri Junek | THC Stiga-Game Pribram | 66 | |
128. | Mikko Haveri | Turun Seudun PJK | 63 | |
129. | David Dvoracek | THC Stiga-Game Pribram | 60 | |
130. | Jiri Pribil | BSE United | 56 | |
131. | Lukas Kahoun | BSE United | 53 | |
132. | Jouko Pelkonen | Turun Seudun PJK | 49 | |
133. | Lukas Stanek | THC Stiga Svitavy 93 | 46 | |
134. | Viktor Velic | THC Predators | 42 | |
135. | Jaroslav Dvoracek | Stiga HC Benatky | 39 | |
136. | Jakub Matysek | HCS Zabka Praha | 35 | |
137. | Dusan Vitamvas | VC Stiga Brno | 32 | |
138. | Andrej Grula | SHK AdMen Bratislava | 29 | |
139. | Adam Sowa | JKH Black Hawks | 25 | |
140. | Christophe Hellman | Evreux | 22 | |
141. | Max Aspelin | Meudon | 18 | |
142. | Milan Zeman | Stiga HC Benatky | 15 | |
143. | David Smid ml. | THC Stiga Svitavy 93 | 11 | |
144. | Petr Stanek st. | SHK Prostredni Porici | 8 | |
145. | Martin Bauer | SHK Prostredni Porici | 4 | |
146. | Johan Hellman | Evreux | 1 |