Moscow Cup

Tävlingstyp Big 6
Tävlingsklass Öppna
Datum och tid 16 mars 2013 - 17 mars 2013
Ort Moskva, Ryssland
Deltagare 205 st

Tävlingen saknar beskrivning

Slutplaceringar

Plac Namn Klubb
1. Alexander Miloradov Bagira
2. Oleg Dmitrichenko AII Citrus-Art
3. Maxim Borisov Legion
4. Petr Tmej THC Stiga Elites
5. Atis Silis BJC Laimite
6. Alexey Zaharov Bagira
7. Pavel Gorodnitskiy NiKi
8. Mykhaylo Spivakovskyy THC Lisovi Haschi
9. Ahti Lampi Spjalerance
10. Ivan Zaharov Bagira
11. Vesa Huotelin Spjalerance
12. Alexandr Shikerin Shik Club & Co
13. Dmitriy Koshman Bagira
14. Viktoria Gorodnitskaya Ultra Cherepovets
15. Maria Yalbacheva Athena
16. Vladimir Goncharov Alfa-Taktika
17. Yanis Galuzo NiKi
18. Dmitriy Belavin Joker
19. Veniamin Gerasimov THC Toros
20. Alexey Titov Alfa-Taktika
21. Santtu Sainio Talpelan Taiga
22. Kirill Storchak Northern Lights
23. Evgeniy Goloviznin Kuropatki
24. Edgars Mucenieks Skrunda THC
25. German Fokin Northern Lights
26. Patrik Petr THC Stiga Elites
27. Andrey Voskoboynikov NiKi
28. Grigoriy Dubinin Alfa-Taktika
29. Rudolfs Kamzols VJN Ventspils
30. Alexey Chernov AII Citrus-Art
31. Stanislav Lutay Alfa-Taktika
32. Antti Vuononsola Talpelan Taiga
33. Anton Kiselyov THC Lisovi Haschi
34. Raivis Sternats Riga THC
35. Oleg Ortinov Legion
36. Edzus Kaneps VJN Ventspils
37. Vitaly Skorobogatov Petersburg Pirates
38. Igor Masloboev AII Citrus-Art
39. Alexandr Kosyrev Alliance
40. Yuriy Prostakov THC Toros
41. Valts Smagars Skrunda THC
42. Ladislav Tmej THC Stiga Elites
43. Pavel Totchasov THC Toros
44. Irina Belavina Athena
45. Evgeniy Voytko Mytishchi
46. Alexey Shikerin Shik Club & Co
47. Stepan Korotkiy Bagira
48. Anton Legkov Joker
49. Alexander Ozerov Ultra Cherepovets
50. Alexandr Danilov Petersburg Pirates
51. Evgeniy Pipchenko Petersburg Pirates
52. Sergejs Mihejevs Riga THC
53. Alexandr Zaytsev THC Toros
54. Sergey Korotkiy Bagira
55. Teuvo Moisa Talpelan Taiga
56. Filips Buhtujevs Incukalns THC
57. Gleb Vasiliev THC Toros
58. Dmitriy Petrov THC Toros
59. Dmitry Malygin Legion
60. Elena Nikitina Kotlin
61. Arseniy Stolyarov THC Toros
62. Vitaliy Butov BHC Silver Pike
63. Alexander Okunev Kotlin
64. Alexey Radchenko THC Ural
65. Andryy Lapchenko Shturm
66. Mikhail Nikitin Kotlin
67. Mikhail Shashkov Northern Lights
68. Maria Miloradova Athena
69. Laima Kamzola VJN Ventspils
70. Dmitry Afonin Joker
71. Kirill Rudnev BHC Silver Pike
72. Sergey Kovankin Shik Club & Co
73. Sergey Sammal THC Lisovi Haschi
74. Andrey Kolybelnikov
75. Yuriy Ivanov Zdorovie
76. Denis Katkov Alfa-Taktika
77. Alexandr Zhulyabin Alliance
78. Anton Runenkov THC Toros
79. Haydar Mirov Kazan
80. Pavel Churilin Kuropatki
81. Nikita Pavlov Northern Lights
82. Viktoriya Noselivska THC Lisovi Haschi
83. Jani Herlevi Talpelan Taiga
84. Roman Ignatenko Devyaty val
85. Serhiy Tsyba THC Shaleni Bdzholy
86. Valeriy Samsonov Zdorovie
87. Sergey Kalinkin THC Start
88. Sergey Shikerin Shik Club & Co
89. Andrei Kniaziuk Tiani-Tolkai
90. Dmitry Soloviev Diesel
91. Vladimir Areshkin Plamya
92. Aleksandrs Zernovojs VJN Ventspils
93. Mark Gorodnitskiy NiKi
94. Sergey Patekhin Kuropatki
95. Vitaly Kuzmin Penguins Sapiens
96. Viacheslav Patekhin Kuropatki
97. Artem Valiev Legion
98. Vladimir Smirnov Legion
99. Oleksandr Zaychuk Shturm
100. Ryurik Gutiev Kinder Surprise
101. Alexander Tikhonov Kamensk-Uralskiy
102. Yaroslav Timoshenko Kazan
103. Daniil Yurchenko Gentle Giants
104. Denis Matveev Kuropatki
105. Oleg Bublikov Kuropatki
106. Nikolay Smirnov Bugor
107. Mykhaylo Shalomayev TEHC Black Forest Werewolves
108. Vladislav Galkov Kamensk-Uralskiy
109. Vladimir Egorov Diesel
110. Denis Chernjavsky Gentle Giants
111. Igor Scherbakov Kuropatki
112. Igor Novikov Penguins Sapiens
113. Sergey Oskin Khabarovsk
114. Roman Bykov BHC Silver Pike
115. Roman Ryzhov
116. Mikhail Kuzmin Krasnodar
117. Alexander Larichev Ultra Cherepovets
118. Roman Mironenko Kinder Surprise
119. Nikita Zholobov THC Toros
120. Alexander Makushkin Kuropatki
121. Dmytro Derkach THC Shaleni Bdzholy
122. Ivan Demchenko March Cats
123. Alexey Subbotin Odintsovo
124. Oleg Borisov
125. Alexandr Prohorov SMS Saratov
126. Artem Budaev Bugor
127. Maxim Sobolevskiy Kamensk-Uralskiy
128. Olga Glazunova THC Fenix
129. Aleksandr Tarakanov RS-Balance
130. Victor Megel
131. Kirill Vasilev Ural-Volga
132. Yury Volik March Cats
133. Alexey Ziborov Zvezda
134. Leonid Zaytsev MaSKA
135. Igor Kashentsev Bagira
136. Veronika Ermilova THC Fenix
137. Alexey Baranov RS-Balance
138. Denys Derkach Kharkiv
139. Vjacheslav Sushinin Molotov Severodvinsk KNH
140. Ilya Ponomarev Bugor
141. Vitaliy Ignatenko Devyaty val
142. Alexey Krinov RS-Balance
143. Alexey Gorin Bugor
144. Igor Miloradov
145. Alexander Yakovenko Ural-Volga
146. Vladimir Kuptsov Korolev
147. Alexey Legostaev Zvezda
148. Andrey Ponomarev RS-Balance
149. Ruslan Kamalov Stiga St. Petersburg
150. Elnara Abasova THC Fenix
151. Vladislav Chesnokov Kursk
152. Mikhail Razumakhin
153. Taisia Ankudimova THC Fenix
154. Igor Martynenko THC Shaleni Bdzholy
155. Yuriy Popov Ve-Ko
156. Oleg Shapkov Ve-Ko
157. Eva Ozerova Athena
158. Kaspars Vilums BJC Laimite
159. Paul Kulakov
160. Mikhail Simonov Novokuznetsk
161. Aleksey Panyaev THC Fenix
162. Maxim Chegaev Ekaterinburg
163. Sergey Ivanov Kuropatki
164. Olesya Panyaeva THC Fenix
165. Sergey Pugachev Ve-Ko
166. Alexander Kostandyan Vidnoye
167. Dmitriy Shakhov Nizhny Novgorod
168. Evgeniy Galkov Kamensk-Uralskiy
169. Alexey Kuptsov Korolev
170. Sergey Likhushin Kursk
171. Andrey Chaplygin Kuropatki
172. Lev Kostandyan Vidnoye
173. Anatoliy Struev
174. Alexander Churilin Kuropatki
175. Petr Bezrukov Kuropatki
176. Oleg Matveev Kursk
177. Sergey Fiel March Cats
178. Alexander Shapiro
179. Andrey Titov Kinder Surprise
180. Aleksandr Egorov
181. Vladimir Tarakanov Mastergrad
182. Alexey Gavrilov
183. Pavel Bezrukov Kuropatki
184. Sergey Legostaev Zvezda
185. Andrey Erhcov
186. Vladislav Kadnichanskyy Kharkiv
187. Matvey Krjazhev
188. Vitaliy Senichkin Odintsovo
189. Ivan Shakhov Nizhny Novgorod
190. Anastasia Artemyeva Nizhny Novgorod
191. Artem Smolyakov
192. Emin Soltanov
193. Nataliya Fedorova Zheleznodorozhny
194. Pavel Yavlyaev Omsk
195. Igor Stepanov Omsk
196. Alexey Filatov
197. Nikita Kuznetsov
198. Denis Ivanov
199. Anton Urakaev BHC Silver Pike
200. Daniil Senichkin Odintsovo
201. Maxim Shokalskiy
202. Aleksandr Dvinyaninov RS-Balance
203. Aleksandr Raskhodchikov Odintsovo
204. Aleksandr Kovtun
205. Semen Gerasimov