SM

Slutställning
Namn Klubb
1.Oscar HenrikssonBröderna Grym
2.Markus NilssonSpjass Invaders
3.Hans OstermanBHK Möllan Rouge
Marcus AnderssonUmeå HSS
5.Peter ÖstlundUmeå HSS
6.Finn FriesBHK Möllan Rouge
7.Joakim LundinUnited Stars
8.Fredric AxelssonSpjass Invaders
9.Rickard SjöstedtRex Öresund
10.Patrik HellströmUnited Stars
11.Lars HenrikssonBröderna Grym
12.Truls ManssonBjörkhagen Rangers
13.Anders EkestubbeUnited Stars
14.Andreas AnderssonDAJM
15.David NordströmDAJM
16.Martin ArenlindDAJM
17.Emil LarssonSpjass Invaders
18.David AnderssonAtletico Göteborg
19.Lars-Erik SvenssonUmeå HSS
20.Caroline ErikssonDelsbo BHK
21.Herman SteenUmeå HSS
22.Martin LundenSpjass Invaders
23.Nils JönssonUnited Stars
24.Jimi MånssonAvantgarde Lund
25.Eric NorénRex Öresund
26.Jerry WikströmUnited Stars
27.Gustaf FagerbergBröderna Grym
28.Richard PedersenBorlänge Bordshockey
29.Tomas Fägerlind
30.Daniel Nilsson Pålsson
31.Jimmy MardellUmeå HSS
32.Björn SöderströmSpjass Invaders
33.Joan Eriksson MenclDAJM
34.Richard PeterssonDAJM
35.Felix Wirström3Tuna Bordshockey
36.Olle JacobssonAvantgarde Lund
37.Fredrik Hansson2015 United
38.Björn IngevaldssonBjörkhagen Rangers
39.Hans NordinAtletico Göteborg
40.Joachim ThyzellDAJM
41.Marcus PerssonDelsbo BHK
42.Mattias KralmarkDAJM
43.Uno OstermanBHK Möllan Rouge
44.Markus Bengtsson2015 United
45.Johan YrlidBH Chiefs BH
46.Mathias Blomquist3Tuna Bordshockey
47.Matti MånssonAvantgarde Lund
48.Sissie WikstromBjörkhagen Rangers
49.Julian ElvénRex Öresund
50.Daniel GullbergAvantgarde Lund
51.Niklas BlombergBjörkhagen Rangers
52.Marko SäkkinenBH Chiefs BH
53.Robin Westergren3Tuna Bordshockey
54.Anders Pettersson3Tuna Bordshockey
55.Lars Söderkvist3Tuna Bordshockey
56.Thony Restel
57.Daniel Setterwall
58.Micael MyrénBH Chiefs BH
59.Mikael WibergBorlänge Bordshockey
60.Oliver Westlund MyrénBH Chiefs BH
61.Thomas SjöbergBHK Möllan Rouge
62.Wilhelm PösslBorlänge Bordshockey
63.Andreas KoppeBjörkhagen Rangers
64.Anton JalneskogBH Chiefs BH
65.Jimmy GellerstenBHK Möllan Rouge
66.Thomas WikströmLokomotiv Falun
67.Fredrik TimeusLokomotiv Falun
68.Henrik Widing
69.Peter Enderborg
70.Liv OstermanBHK Möllan Rouge
71.Maria Elena PetterssonBjörkhagen Rangers
72.Agne BergmarkBorlänge Bordshockey
73.Patrik LarssonBjörkhagen Rangers
74.Kenny KuntoUmeå HSS
75.Axel Lönnqvist
76.Anna Holmström
77.Daniel BiloglavDAJM
78.Stefan Lemming
79.Robin Larsson
80.Axel Lundström
81.Annika Persson3Tuna Bordshockey
82.Susanna PoesslFC Europe Juniors
83.Anna-Maria Wiberg
84.Hugo Pettersson
85.Vladimir Gatara
86.Tommy Nielsen
87.Kent Nielsen
Se resultatsidan för detaljerade resultat
Säsong
1617
Typ
SM
Arrangör
Avantgarde Lund
Ort
Lund
Datum
20 maj 2017
Tid
10:15 - 21:00
Skapad av
Jimmy Mårdell

SM spelas i år i Lund!

All information finns på www.sm.bordshockey.net.

Officiell anmälan sker på ovan nämnda sida (och inte här).