Tallinn Cup

Tävlingstyp Super Series
Tävlingsklass Öppna
Datum och tid 6 april 2019
Ort Tallinn, Estland
Deltagare 114 st
Värde 6449
Länkar Resultsida

Tävlingen saknar beskrivning

Slutplaceringar

Se resultatsidan för tabeller och matcher.

Plac Namn Klubb
1. Maxim Borisov
2. Nikita Zholobov
3. Atis Silis
4. Raivis Miglinieks
5. Denis Matveev
6. Yanis Galuzo
7. Oleg Ortinov
8. Sandis Kristaps Lagzdiņš
9. Valts Smagars
10. Elvijs Siliņš
11. Vesa Huotelin
12. Maria Saveljeva
13. Dmitry Malygin
14. Lars Fridell 2015 United
15. Anssi Järvinen
16. Rainers Kalniņš
17. Nikita Pavlov
18. Sergejs Mihejevs
19. Bjarne Axelsen
20. Jevgeni Lvov
21. Artem Blinov
22. Artem Valiev
23. Dmitry Soloviev
24. Kirill Storchak
25. Sami Hellstrom
26. Leonards Mazūrs
27. Kimmo Eriksson
28. Igor Saveljev
29. Sandis Kalniņš
30. Salvis Skarainis
31. Simonas Pleikys
32. Hanna Ivantsova
33. Mykhaylo Spivakovskyy
34. Jaakko Koski
35. Georgiy Levashov
36. Elēna Rācenāja
37. Vitaly Skorobogatov
38. Kristaps Riekstiņš
39. Niko Tuominen
40. Roberts Līvmanis
41. Žygimantas Remeika
42. Viktoriya Noselivska
43. Vladislav Trofimov
44. Petrus Miettinen
45. Ville Henttonen
46. Vladimir Smirnov
47. Audrius Pleikys
48. Vafa Hamdamov
49. Petteri Sevon
50. Rūdolfs Pilāns
51. Anthony Mzilangve
52. Veronika Sachok
53. Ksenia Oboeva
54. Daniil Landa
55. Patriks Strods
56. Mazvydas Satkus
57. Markus Bengtsson Bröderna Grym
58. Sandra Komaraite
59. Romans Faļkenšteins
60. Reinis Rihards Liepiņš
61. Gustavs Keisters
62. Toms Baumanis
63. Anette Engel
64. Alen Shekarev
65. Kristaps Zarinieks
66. Elena Stoljarova
67. Grigori Timoschuk
68. Ralfs Paeglis
69. Kaspars Viļums
70. Irina Belavina
71. Rūdolfs Valainis
72. Edgars Naglis
73. Marks Dzenis
74. Mikhail Kovalenko
75. Krista Annija Lagzdiņa
76. Tatjana Suchkova
77. Jukkis Hellevuo
78. Rolands Riekstiņš
79. Andrei Kniaziuk
80. Renars Zabarovskis
81. Daniil Moshnin
82. Egīls Belševics
83. Vadim Saks
84. Ismo Aulaskari
85. Matīss Jakseboga
86. Vladimir Andriyashkin
87. Lari Metsala
88. Gintautas Remeika
89. Alekss Skudrītis
90. Mark Kritski
91. Alexander Nagorniy st.
92. Olavi Vaisanen
93. Ritvars Felkers
94. Annika Persson 3Tuna Bordshockey
95. Lars Söderkvist 3Tuna Bordshockey
96. Silvestrs Bružēvics
97. Galina Efimova
98. Robin Westergren 3Tuna Bordshockey
99. Kristaps Naglis
100. Jali Salo
101. Jegor Suhhanov
102. Juho Itkonen
103. Mārcis Radelis
104. Daniil Mushnikov
105. Timur Mihhaljov
106. Intars Garančs
107. Kristiāns Auziņš
108. Martin Martinec
109. Dāvis Apfelbaums
110. Railends Kuhaļskis
111. Sandis Krasts
112. Hermann Petuch
113. Igor Zamyatin
114. Kristers Lubāns