St. Petersburg Open

Tävlingstyp Majors
Tävlingsklass Öppna
Datum och tid 3 november 2018 - 4 november 2018
Ort St. Petersburg, Ryssland
Deltagare 138 st
Värde 6431
Länkar Resultsida

Tävlingen saknar beskrivning

Slutplaceringar

Se resultatsidan för tabeller och matcher.

Plac Namn Klubb
1. Nikita Zholobov
2. Denis Matveev
3. Oleg Ortinov
Maxim Borisov
5. Yanis Galuzo
6. Arseniy Stolyarov
7. Dmitriy Nabasov
8. Andrey Chaplygin
9. Alexey Titov
10. Sergey Ivanov
11. Vladislav Semenchuk
12. Dmitriy Petrov
13. Dmitry Malygin
14. Kristian Iso-Tryykäri
15. Mikhail Shashkov
16. Artem Blinov
17. Valts Smagars
18. Andrey Voskoboynikov
19. Ruslan Kamalov
20. German Fokin
21. Igor Masloboev
22. Jevgeni Lvov
23. Alexander Galkin
24. Yuriy Prostakov
25. Vitaly Skorobogatov
26. Emil Mumdzhi
27. Vladimir Smirnov
28. Igor Saveljev
29. Nikita Pavlov
30. Mykhaylo Shalomayev
31. Ksenia Oboeva
32. Alexandr Danilov
33. Sandis Kristaps Lagzdins
34. Maria Saveljeva
35. Artem Valiev
36. Boris Velmoga
37. Alexander Koroschenko
38. Alexandr Kosyrev
39. Alexander Ozerov
40. Dmitry Soloviev
41. Sergey Shikerin
42. Ivan Smirnov
43. Alexey Baranov
44. Alexandr Zaytsev
45. Andrey Budilin
46. Evgenii Solovev
47. Evgen Novikov
48. Egor Zaytsev
49. Aleksandr Spirin
50. Anthony Mzilangve
51. Timur Tileukabylov
52. Alexander Larichev
53. Mikhail Sivakov
54. Denis Guselnikov
55. Artem Budaev
56. Alexander Okunev
57. Michail Nikitin
58. Daniil Perov
59. Baurzhan Ualiev
60. Shyrkavec Matvej
61. Gleb Vasiliev
62. Oleg Salamatov
63. Dolgov Aleksandr
64. Kirill Storchak
65. Yury Volik
66. Pavel Fedorov
67. Veronika Sachok
68. Sergey Kudinov
69. Alexey Skrobanskiy
70. Georgiy Levashov
71. Mihail Margolis
72. Vladimir Areshkin
73. Vazhnik Siarhei
74. Dasha Obuhova
75. Alexey Krinov
76. Daniil Mushnikov
77. Alexey Chernov
78. Alexander Enyushin
79. Ilya Ponomarev
80. Aleksandr Yakovenko
81. Gosha Obuchov
82. Daniil Moshnin
83. Dmitriy Lyapin
84. Eva Ozerova
85. Konstantin Avdeev
86. Slizh Vladzimir
87. Smirnov Nikolay
88. Roman Aganichev
89. Danila Titov
90. Sergey Semagin
91. Bakhtiyar Tileukabylov
92. Elena Stoljarova
93. Mark Kritski
94. Aleksey Bobushkin
95. Elena Nikitina
96. Egor Stepanov
97. Mikhail Gorodnitskiy
98. Vafa Hamdamov
99. Kapitolina Semagina
100. Hermann Petuch
101. Alex Gorin
102. Alexandr Zhulyabin
103. Ilya Timofeev
104. Kuratnik Eduard
105. Chernobay Michael
106. Timur Mihhaljov
107. Krynitski Vadim
108. Sergey Grebnev
109. Georgiy Belov
110. Maksim Maksimov
111. Nikita Tikhomirov
112. Tatjana Suchkova
113. Artyom Shirskiy
114. Artur Danilov
115. Alexey Klimko
116. Alexander Nagorniy st.
117. Andrey Tikhomirov
118. Shyrkavets Alexandr
119. Oleg Borisov
120. Dmitriy Fateyev
121. Andrei Ivanov
122. Juriy Pochatov
123. Aleksandr Tarakanov
124. Semyon Bityukov
125. Vladimir Orlov
126. Pavel Simonov
127. Misha Ushakov
128. Panyov Nikita
129. Kapsamun Stanislav
130. Igor Zamyatin
131. Kravchenko Alexey
132. Yuriy Mazhorin
133. Edward Sazanov
134. Sokolov Oleg
135. Andrei Suchkov
136. Maksim Buhantsov
137. Игорь Початов
138. Anikin Valeriy