Tallinn Cup

Tävlingstyp Majors
Tävlingsklass Öppna
Datum och tid 7 april 2018
Ort Tallinn, Estland
Deltagare 98 st

Mer om turneringen kan läsas om på arrangörens hemsida, http://boardhockey.ee/tallinncup_eng.html.

Resultat kommer publiceras här.

Anmälda hittar man här.

Slutplaceringar

Plac Namn Klubb
1. Maxim Borisov Legion
2. Nikita Zholobov THC Toros
3. Kevin Eriksson Talpelan Taiga
4. Atis Silis BJC Laimite
5. Edgars Caics BJC Laimite
6. Arseniy Stolyarov THC Toros
7. Bjarne Axelsen Katran
8. Raivis Miglinieks BJC Laimite
9. Valts Smagars Skrunda THC
10. Jevgeni Lvov Legion
11. Teemu Koskela Spjalerance
12. Sandis Kristaps Lagzdins BJC Laimite
13. Elvijs Silins VJN Ventspils
14. Alvis Silins VJN Ventspils
15. Vitaly Skorobogatov Petersburg Pirates
16. Kirill Storchak Northern Lights
17. Vesa Huotelin Spjalerance
18. Daniil Mushnikov Stiga St. Petersburg
19. Nikita Pavlov Northern Lights
20. Kimmo Eriksson Turun Seudun PJK
21. Petrus Miettinen Pultti Amigos
22. Maria Saveljeva SK Raua
23. Oleg Salamatov Stiga St. Petersburg
24. Rainers Kalnins Incukalns THC
25. Sandis Kalnins Incukalns THC
26. Vladislav Semenchuk THC Lisovi Haschi
27. Artem Blinov Stiga St. Petersburg
28. Igor Saveljev SK Raua
29. Benjamin Suominen Turun Seudun PJK
30. Romans Falkensteins Riga THC
31. Boris Velmoga Joker
32. Leonards Mazurs BJC Laimite
33. Anthony Mzilangve Prometey
34. Artem Valiev Legion
35. Niko Tuominen POLY
36. Sergejs Mihejevs Riga THC
37. Reinis Rihards Liepins BJC Laimite
38. Alexey Baranov RS-Balance
39. Alen Shekarev SK Raua
40. Elena Racenaja VJN Ventspils
41. Alexander Okunev Kotlin
42. Eva Ozerova Athena
43. Vladimir Smirnov Legion
44. Silvestrs Bruzevics BJC Laimite
45. Salvis Skarainis Riga THC
46. Evgenii Solovev NiKi
47. Aleksandr Metelitsa Kharlamov Club
48. Veronika Sachok SK Raua
49. Sami Hellstrom Spjalerance
50. Raivis Sternats Riga THC
51. Vadim Lebedev Ohta
52. Vafa Hamdamov SK Raua
53. Toms Baumanis Incukalns THC
54. Kaspars Vilums BJC Laimite
55. Ismo Aulaskari POLY
56. Toni Koivula Kiekko-Lampaat
57. Alex Anttila Christian United
58. Lari Metsala Pultti Amigos
59. Roberts Livmanis Incukalns THC
60. Roberts Suharevs Jr. Incukalns THC
61. Andrei Kniaziuk Tiani-Tolkai
62. Egils Belsevics Melnie Zirdzini
63. Denis Andrijashkin Kharlamov Club
64. Alexander Nagorniy st. Forever Young
65. Daniil Moshnin SK Raua
66. Herman Roholm PJKS Kone
67. Michael Toft Nielsen Team Axelsen Bordhockey Koncept
68. Jali Salo Talpelan Taiga
69. Patriks Strods Incukalns THC
70. Haralds Janvars VJN Ventspils
71. Kristaps Naglis
72. Vladimir Andriyashkin Kharlamov Club
73. Jani Herlevi Talpelan Taiga
74. Rinalds Sinicins Incukalns THC
75. Krista Annija Lagzdina BJC Laimite
76. Tiitus Roholm PJKS Kone
77. Ralfs Paeglis Incukalns THC
78. Alexey Krinov RS-Balance
79. Matiss Jakseboga BJC Laimite
80. Hermann Petuch TEHC Black Forest Werewolves
81. Elena Stoljarova Forever Young
82. Lars Hillar Karlsson Saku
83. Joonatan Roholm PJKS Kone
84. Igor Zamyatin Novosibirsk
85. Olavi Vaisanen
86. Mark-Julius Pikat
87. Nikita Tikhomirov Ohta
88. Vadim Saks
89. Aleksei Fedotov Kharlamov Club
90. Rihards Mazitans
91. Andrei Suchkov
92. Railends Kuhalskis Incukalns THC
93. Andrey Tikhomirov Prometey School
94. Timur Mihhaljov Tallinn TMRG
95. Janis Lurins
96. Galina Efimova Northern Lights
97. Tatjana Suchkova Tallinn THG
98. Linda Riekstina