Moscow Open

Tävlingstyp Super Series
Tävlingsklass Öppna
Datum och tid 17 mars 2018 - 18 mars 2018
Ort Moskva, Ryssland
Deltagare 117 st

Tävlingen saknar beskrivning

Slutplaceringar

Plac Namn Klubb
1. Maxim Borisov Legion
2. Yanis Galuzo NiKi
3. Sergey Ivanov Kuropatki
4. Arseniy Stolyarov THC Toros
5. Nikita Zholobov THC Toros
6. Veniamin Gerasimov THC Toros
7. Alexey Zaharov Bagira
8. Andrey Chaplygin Kuropatki
9. Denis Matveev Kuropatki
10. Dmitry Malygin Legion
11. Dmitriy Nabasov Kuropatki
12. Alexander Miloradov Bagira
13. Grigoriy Dubinin Alfa-Taktika
14. Dmitriy Petrov THC Toros
15. Artem Valiev Legion
16. Stepan Korotkiy Bagira
17. Oleg Ortinov Legion
18. Mihail Mihin Diesel
19. Vladimir Smirnov Legion
20. Maxim Starkov Kuropatki
21. Alexey Titov Alfa-Taktika
22. Vladislav Semenchuk THC Lisovi Haschi
23. Oleg Salamatov Stiga St. Petersburg
24. Mykhaylo Spivakovskyy THC Lisovi Haschi
25. Nikita Pavlov Northern Lights
26. Gleb Vasiliev THC Toros
27. Alexander Galkin THC Toros
28. Vitaly Skorobogatov Petersburg Pirates
29. Sergey Sammal THC Lisovi Haschi
30. Igor Masloboev AII Citrus-Art
31. Kirill Storchak Northern Lights
32. Yuriy Prostakov THC Toros
33. Artem Blinov Stiga St. Petersburg
34. Boris Velmoga Joker
35. Maxim Chegaev Ekaterinburg
36. Jevgeny Tsupko Bagira
37. Mykhaylo Shalomayev Katran
38. Sergey Korotkiy Bagira
39. Daniil Mushnikov Stiga St. Petersburg
40. Vyacheslav Kelin THC Toros
41. Anton Runenkov THC Toros
42. Egor Stepanov Novosibirsk
43. Alexander Koroschenko MaSKA
44. Ivan Shemjakov THC Start
45. Sergey Shikerin Shik Club & Co
46. Evgeniy Voytko Mytishchi
47. Alexandr Danilov Petersburg Pirates
48. Evgenii Solovev NiKi
49. Artem Budaev Bugor
50. Petr Mozhaev Copenhagen Ice Breakers
51. Yaroslav Mikryukov THC Toros
52. Alexander Enyushin Kazan
53. Daniil Yurchenko Gentle Giants
54. Alexey Baranov RS-Balance
55. Alexandr Zaytsev THC Toros
56. Georgiy Levashov Northern Lights
57. Haydar Mirov Kazan
58. Maria Miloradova Athena
59. Sergey Kudinov Forever Young
60. Andrey Ponomarev RS-Balance
61. Roman Bykov BHC Silver Pike
62. Ilya Ponomarev Bugor
63. Sergey Kalinkin THC Start
64. Alexey Gorin Bugor
65. Eva Ozerova Athena
66. Yury Volik March Cats
67. Darya Gladkova Kursk
68. Timur Khamiev Kazan
69. Alexander Larichev Ultra Cherepovets
70. Leonid Volik Krasnodar
71. Emil Mumdzhi Kazan
72. Kirill Vasilev Ural-Volga
73. Anton Sysolyatin Ural-Volga
74. Alexander Nagorniy ml. Forever Young
75. Ilya Timofeev Yaroslavl
76. Konstantin Barabash Kazan
77. Aleksandr Tarakanov RS-Balance
78. Alexander Nagorniy st. Forever Young
79. Konstantin Avdeev Novosibirsk
80. Aleksey Panov Novokuznetsk
81. Ramil Galiev Kazan
82. Alexey Krinov RS-Balance
83. Yuriy Mazhorin Volgodonsk
84. Aliaksei Krauchanka Era Sporta
85. Elena Stoljarova Forever Young
86. Alexander Prokopov
87. Mark-Julius Pikat
88. Sergey Fiel March Cats
89. Alexander Yakovenko Ural-Volga
90. Pavel Temnyakov Ural-Volga
91. Olga Glazunova THC Fenix
92. Vladimir Otinov Kotelniki
93. Igor Miloradov
94. Nikita Tikhomirov Ohta
95. Alexey Skrobansky Arkhangelsk
96. Denis Chernjavsky Gentle Giants
97. Sergey Nekrasov
98. Andrey Babintsev
99. Andrey Filyushin Kotelniki
100. Semen Ivanov Nizhny Novgorod
101. Sergey Pugachev Ve-Ko
102. Evgeniy Kozin Novokuznetsk
103. Irek Shakirov Kazan
104. Alexey Tsarev
105. Vladimir Orlov
106. Anton Urakaev BHC Silver Pike
107. Alexander Tsarev
108. Leonid Kychkin Kursk
109. Dmitrii Pritula
110. Andrey Tikhomirov Prometey School
111. Pavel Savelev
112. Aleksandr Dvinyaninov RS-Balance
113. Aleksei Duiakov
114. Vladimir Bakhtin
115. Beata Kychkina Kursk
116. Pavel Palitsyn
117. Oleg Sokolov