Latvia Open

Tävlingstyp Super Series
Tävlingsklass Öppna
Datum och tid 3 mars 2018
Ort Jekabpils, Lettland
Deltagare 125 st

Läs mer på turneringens hemsida: http://galdahokejs.lv/index.php/en/lowcc2018

Anmälda spelare till Latvia Open kan ses här: http://tablehockey.me/eng/tournament/id/2172/users/

Slutplaceringar

Plac Namn Klubb
1. Maxim Borisov
2. Veniamin Gerasimov
3. Dmytro Litvinyuk
4. Edgars Caics
5. Yanis Galuzo
6. Nikita Zholobov
7. Raivis Miglinieks
8. Oleksii Korabel
9. Kevin Eriksson
10. Arseniy Stolyarov
11. Atis Silis
12. Oscar Henriksson Bröderna Grym
13. Anton Umanskyy
14. Roman Ignatenko
15. Jevgeni Lvov
16. Andrey Voskoboynikov
17. Edgars Saulitis
18. Dmitry Malygin
19. Dmitriy Petrov
20. Rainers Kalnins
21. Mikhail Shashkov
22. Mykhaylo Spivakovskyy
23. Oleg Ortinov
24. Karlis Balodis
25. Nikita Pavlov
26. Valts Smagars
27. Edgars Mucenieks
28. Janis Kalnevics
29. Gints Lasmanis
30. Sandis Kristaps Lagzdins
31. Artem Valiev
32. Igor Saveljev
33. Artjoms Zaharovs
34. Elvijs Silins
35. Edzus Kaneps
36. Pavel Gorodnitskiy
37. Maria Saveljeva
38. Aleksandrs Zernovojs
39. Jevgenijs Zaharovs
40. Kirill Storchak
41. Sergejs Mihejevs
42. Andrejs Kuznecovs
43. Martin Arenlind DAJM
44. Daniil Mushnikov
45. Raivis Sternats
46. Artem Blinov
47. Salvis Skarainis
48. Mykhaylo Shalomayev
49. Bjarne Axelsen
50. Anton Fedoseev
51. Alvis Silins
52. Vitaly Skorobogatov
53. Artem Boldyrev
54. Ruslan Kamalov
55. Gleb Vasiliev
56. Elvis Arhinovics
57. Vladislav Semenchuk
58. Alexey Baranov
59. Boris Velmoga
60. Audrius Pleikys
61. Alens Kalnins
62. Anton Jalneskog Bröderna Grym
63. Yuriy Prostakov
64. Sandis Kalnins
65. Mazvydas Satkus
66. Yurii Shapovalenko
67. Rinalds Sinicins
68. Andrey Ponomarev
69. Sarunas Jokubauskas
70. Romans Falkensteins
71. Sandra Komaraite
72. Vladimir Voronov
73. Anton Runenkov
74. Vladimir Smirnov
75. Rolands Riekstins
76. Kristaps Riekstins
77. Nazar Kondrashevskyy
78. Haralds Gals
79. Guntis Ernsteins
80. Sandis Krasts
81. Rudolfs Valainis
82. Reinis Rihards Liepins
83. Vafa Hamdamov
84. Davis Apfelbaums
85. Vitaliy Ignatenko
86. Roberts Livmanis
87. Yaroslav Mikryukov
88. Roberts Suharevs Jr.
89. Krista Annija Lagzdina
90. Egils Belsevics
91. Alexey Krinov
92. Intars Garancs
93. Veronika Sachok
94. Evgenii Solovev
95. Andrei Kniaziuk
96. Linas Vasilevicius
97. Alen Shekarev
98. Valentyn Korabel
99. Igor Zaporojets
100. Viktor Levdansky
101. Elena Racenaja
102. Kristaps Zarinieks
103. Hugo Brengulis
104. Alex Anttila
105. Kaspars Vilums
106. Silvestrs Bruzevics
107. Michael Toft Nielsen
108. Konstantins Domeniks Zabello
109. Haralds Janvars
110. Marcis Radelis
111. Aigars Romals
112. Inese Vise
113. Ralfs Paeglis
114. Matiss Jakseboga
115. Mark Kritski
116. Kristians Auzins
117. Roberts Suharevs Sr.
118. Aleksandr Tarakanov
119. Nikolass Pilinskis
120. Mark-Julius Pikat
121. Roberts Pelss
122. Igor Zamyatin
123. Elena Stoljarova
124. Zigmars Smits
125. Railends Kuhalskis