3Tuna Grand Prix

Det här är tävlingens resultatsida. För att se tävlingsinbjudan och vilka som anmält sig till tävlingen, gå tillbaka till tävlingens startsida.

Deltagare

Visa deltagarlistan

Resultat

Etapp / grupp Status Placeringar
1
1
Kvalgrupper Avslutad
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
2
2
Finalgrupp Avslutad 1 - 28
Placeringsgrupp B Avslutad 29 - 44
Placeringsgrupp C Avslutad
3
3
A-slutspel Avslutad 1 - 16
B-slutspel Avslutad 29 - 36
C-slutspel Avslutad 45 - 48

Slutplaceringar

Plac Namn Klubb
1. Joakim Lundin United Stars
2. Hans Österman NUHL8
3. Markus Nilsson Spjass Invaders
Thomas Petersson
5. Petter Bengtsson Umeå HSS
6. Peter Östlund Umeå HSS
7. Marcus Andersson Umeå HSS
8. Jimmy Mårdell Umeå HSS
9. Patrik Hellström United Stars
10. Fredric Axelsson Spjass Invaders
11. Martin Arenlind DAJM
12. Martin Lundén Spjass Invaders
13. Emil Larsson Spjass Invaders
14. Olle Eriksson Björkhagen Rangers
15. Richard Petersson DAJM
16. Uno Österman NUHL8
17. Truls Månsson Björkhagen Rangers
18. Johan Yrlid BH Chiefs BH
19. Felix Wirström 3Tuna Bordshockey
20. Richard Pedersen 3Tuna Bordshockey
21. Olof Blume Björkhagen Rangers
22. Tomas Fägerlind
23. Mattias Kralmark DAJM
24. Niklas Blomberg NUHL8
25. Simon Thomas
26. Nicklas Nilsson Lokomotiv Falun
27. Björn Ingevaldsson Björkhagen Rangers
28. Jimmy Douz Borlänge Bordshockey
29. Micael Sundqvist Tegelhuset OBK
30. Anton Jalneskog Bröderna Grym
31. Henrik Nilsson 2015 United
32. Markus Bengtsson Bröderna Grym
33. Joakim Gåfvels Umeå HSS
34. Stefan Lemming Tegelhuset OBK
35. Mikael Wiberg Borlänge Bordshockey
36. Daniel Setterwall
37. Liv Österman NUHL8
38. Niklas Bärve Tegelhuset OBK
39. Rikard Nässelkvist 3Tuna Bordshockey
40. Robin Westergren 3Tuna Bordshockey
41. Jakob Jonsson Björkhagen Rangers
42. Daniel Biloglav DAJM
43. Johan Johansson 3Tuna Bordshockey
44. Wilhelm Pössl 3Tuna Bordshockey
45. Glenn Dahlberg Tegelhuset OBK
46. Lars Söderkvist 3Tuna Bordshockey
47. Fredrik Timeus Lokomotiv Falun
48. Thomas Wikström Lokomotiv Falun
49. Anna-Maria Wiberg Borlänge Bordshockey
50. Henrik Kransholm Lokomotiv Falun
51. Eddie Nilsson 2015 United
52. Thomas Oscarsson
53. Annika Persson 3Tuna Bordshockey
54. Susanna Pössl FC Europe Juniors
55. Lotta Holmberg Tegelhuset OBK
56. Peter Björkman 3Tuna Bordshockey
57. Fredrik Hjalmarsson
58. Ellinor Gustafsson
59. Amanda Siwertzon