Czech Open

Det här är tävlingens resultatsida. För att se tävlingsinbjudan och vilka som anmält sig till tävlingen, gå tillbaka till tävlingens startsida.

Deltagare

Visa deltagarlistan

Resultat

Resultat finns på den här sidan.

Slutplaceringar

Plac Namn Klubb
1. Ahti Lampi
2. Patrik Petr
3. Zdenek Matousek_ml.
4. Lukas Turon
5. Jan Dryak
6. Leos Hvizd ml.
7. Petr Tmej
8. Stanislav Kraus
9. Yevhen Levdansky
10. Kirill Storchak
11. Markus Nilsson Spjass Invaders
12. Filip Hamacek
13. Ladislav Tmej
14. Arseniy Stolyarov
15. Martin Arenlind DAJM
16. Jan Sladek
17. Krystof Lebl
18. Daniel Mitro
19. Imrich Blasko
20. Jiri Chylik ml.
21. Vaclav Pikl
22. Fredric Axelsson Spjass Invaders
23. Jimmy Mardell Umeå HSS
24. Miroslav Cernoch
25. Kristijan Curkovic
26. Benjamin Suominen
27. Martin Lunden Spjass Invaders
28. Pavel Plesak
29. Karol Hudec
30. Tibor Valachovic_ml.
31. Jakub Sladek
32. Petr Turon
33. Juri Artamonov
34. Caroline Eriksson Delsbo BHK
35. Miloslav Kubica
36. David Dvoracek
37. Martin Vepy
38. Emil Larsson Spjass Invaders
39. Krystof Herold
40. Ville Henttonen
41. Martin Madera
42. Antonin Suryn
43. Vladimir Kraus
44. Ralph Pommerenke
45. David Cibulka
46. Daniel Matysek
47. Lukas Kahoun
48. Leon Haussknecht "Fast Hand"
49. Michal Kobrle
50. Tomas Hudec
51. Adam Zielinsky
52. Simon Thomas "Star Fleet"
53. Anton Runenkov
54. Gergely Regula
55. Thomas Haussknecht "Slow Hand"
56. Tomas Waclawek
57. Eva Ozerova
58. Michal Bostik
59. Lukas Paclik
60. Roman Mancik
61. Milos Sevr
62. Marko Curkovic
63. Micael Borgh
64. Robert Jez
65. Simon Janousek
66. Tomas Halama
67. Martin Zenisek
68. Zdenek Lopaur
69. Jakub Matysek
70. Samuel Hana
71. Tomas Bucek
72. Hynek Nechutny
73. Ludek Prihoda
74. Tomas Jedlicka
75. Milan Mitro ml.
76. Richard Bartosek
77. Marcus Persson Delsbo BHK
78. Frantisek Suma
79. Tomas Kahoun_st.
80. Josef Maly
81. Zdenek Matousek st.
82. Jan Kubernat
83. Allan Lorand st.
84. Tomislav Cigula
85. Tomas Kahoun_ml.
86. Sandra Komaraite
87. Pavel Pohoraly
88. Renek Palka
89. Viktor Velic
90. Iva Maskova
91. Pavel Kubrt
92. Jiri Malik st.
93. Marian Vepy
94. Frantisek Marek
95. Josef Sedlacek
96. Borna Marcius
97. Vlasta Gobyova
98. Leon Thomas "Star Killer"
99. Evgenii Solovev
100. Jindrich Petr
101. Hermann Petuch
102. Tibor Varga
103. Jiri Kropacek
104. Miroslav Uhlir
105. Martin Straka
106. Alexandr Macynskyj
107. Milan Zeman
108. David Hejnoch
109. Adam Sowa
110. Miroslav Mares_st.
111. Wolfgang Abshagen
112. Hana Maresova
113. Jurgita Vasileviciene
114. Max Aspelin
115. Tomas Ulis
116. Radek Bidlo
117. Ladislav Kulhanek
118. Miroslava Horakova
119. Jakub Heger
120. Adam Heger
121. Lukas Toms
122. Frauke Gutberlet-Koenig
123. Jan Kubica