Riga Cup 2014

Det här är tävlingens resultatsida. För att se tävlingsinbjudan och vilka som anmält sig till tävlingen, gå tillbaka till tävlingens startsida.

Deltagare

Visa deltagarlistan

Resultat

Resultat saknas.

Slutplaceringar

Plac Namn Klubb
1. Atis Silis BJC Laimite
2. Yanis Galuzo NiKi
3. Edgars Caics BJC Laimite
4. Jan Dryak Big Band
5. Andrey Voskoboynikov NiKi
6. Andris Liepins BJC Laimite
7. Janis Kalnevics Incukalns THC
8. Edgars Saulitis Incukalns THC
9. Valts Smagars Skrunda THC
10. Mikhail Shashkov Northern Lights
11. Arseniy Stolyarov THC Toros
12. Markus Nilsson Spjass Invaders
13. Artjoms Zaharovs Skrunda THC
14. Dmitriy Belavin Joker
15. Viktoria Gorodnitskaya Ultra Cherepovets
16. Jevgeni Lvov Legion
17. Sandis Kristaps Lagzdins BJC Laimite
18. Kevin Eriksson Talpelan Taiga
19. Mykhaylo Spivakovskyy THC Lisovi Haschi
20. Jevgenijs Zaharovs Skrunda THC
21. Jan Pelkonen Turun Seudun PJK
22. David Smid THC Stiga Svitavy 93
23. Alexey Titov Alfa-Taktika
24. Janne Ollila Turun Seudun PJK
25. Filips Buhtujevs Incukalns THC
26. Gints Lasmanis Skrunda THC
27. Antti Vuononsola Talpelan Taiga
28. Aleksandrs Zernovojs VJN Ventspils
29. Pavel Gorodnitskiy NiKi
30. Rene Huhtala Turun Seudun PJK
31. Oleksii Korabel Devyaty val
32. Sergejs Mihejevs Riga THC
33. Maria Saveljeva SK Raua
34. Edzus Kaneps VJN Ventspils
35. Kirill Storchak Northern Lights
36. Elians Edelis VJN Ventspils
37. Rudolfs Kamzols VJN Ventspils
38. Arne Johannes Holmin BHK Graaveir
39. Viktoriya Noselivska THC Lisovi Haschi
40. Roman Ignatenko Devyaty val
41. Artem Valiev Legion
42. Igor Saveljev SK Raua
43. Raivis Miglinieks BJC Laimite
44. Edgars Mucenieks Skrunda THC
45. Sandis Kalnins Incukalns THC
46. Nikita Pavlov Northern Lights
47. Yuriy Prostakov THC Toros
48. Sandis Kadakovskis Skrunda THC
49. Alexandr Zaytsev THC Toros
50. Mikko Haveri Turun Seudun PJK
51. Andrejs Kuznecovs Jekabpils THC
52. Laima Kamzola VJN Ventspils
53. Emils Liepins BJC Laimite
54. Elvijs Silins VJN Ventspils
55. Raimonds Isa
56. Edgars Vitols Skrunda THC
57. Espen Eidsnes BHK Graaveir
58. Kimmo Eriksson Turun Seudun PJK
59. Vladimir Smirnov Legion
60. Ilgvars Pavlovskis Riga THC
61. Fredric Axelsson Spjass Invaders
62. Rainers Kalnins Incukalns THC
63. Ilze Zuce-Tenca Incukalns THC
64. Elena Racenaja VJN Ventspils
65. Simonas Pleikys THC Vilnius
66. Aleksi Eriksson Turun Seudun PJK
67. Kristaps Zarinieks Jekabpils THC
68. Vitaliy Ignatenko Devyaty val
69. Valentyn Korabel Devyaty val
70. Andrei Kniaziuk Tiani-Tolkai
71. Arnis Vitols Skrunda THC
72. Yury Volik March Cats
73. Arturs Vercins BJC Laimite
74. Igor Zaporojets Katran
75. Gundega Pake GHK Saulkrasti
76. Guntis Ernsteins VJN Ventspils
77. Alen Shekarev SK Raua
78. Karlis Abols Skrunda THC
79. Janis Sturmanis
80. Benjamin Suominen Turun Seudun PJK
81. Alvis Silins VJN Ventspils
82. Alexey Krinov RS-Balance
83. Alexander Makushkin Kuropatki
84. Rudolfs Valainis Jekabpils THC
85. Elina Gala Incukalns THC
86. Viktoriia Zaporojets Katran
87. Sandra Komaraite THC Vilnius
88. Edgars Jemeljanovs
89. Alens Kalnins VJN Ventspils
90. Alexey Baranov RS-Balance
91. Eduards Pakis GHK Saulkrasti
92. Audrius Pleikys THC Vilnius
93. Egils Belsevics Melnie Zirdzini
94. Kaspars Vilums BJC Laimite
95. Emils Krasts KZDC Valmiera
96. Roberts Meijers Incukalns THC
97. Sandis Krasts KZDC Valmiera
98. Elvis Arhinovics VJN Ventspils
99. Intars Zubeckis Incukalns THC
100. Hugo Brengulis Incukalns THC
101. Morten Aarflot BHK Graaveir
102. Aigars Romals Incukalns THC
103. Janis Rektins KZDC Valmiera
104. Gunars Buls
105. Linas Vasilevicius THC Vilnius
106. Darius Stasiunas "Aizis" THC Vilnius
107. Aldis Gusevs BJC Laimite
108. Jurgita Vasileviciene THC Vilnius
109. Eduards Blumentals Riga THC
110. Janis Konutis
111. Matiss Kamzols VJN Ventspils
112. Aldis Udris
113. Sergejs Bezenkovs Nice Castle
114. Edijs Lejnieks Ventspils GHK
115. Juozapas Gustainis THC Vilnius
116. Lorens Kauzens BJC Laimite
117. Savelijs Savenkovs
118. Pavels Koricevs
119. Rauls Ladusans
120. Edmunds Ligeris
121. Aleksejs Noviconoks BJC Laimite
122. Alens Kurmenevs BJC Laimite
123. Janis Huns
124. Eduards Seliverstovs
125. Reinis Bicans
126. Reinis Rihards Liepins BJC Laimite
127. Aleksandrs Tarnovskis
128. Aleksandrs Laimins Gaisenoks
129. Elvijs Visnevskis Jekabpils THC
130. Bernars Kazoks
131. Rudolfs Nazinskis
132. Artis Kurzemnieks Incukalns THC
133. Janis Jekabs Paukstello
134. Gustavs Veitners
135. Jekabs Svarinskis
136. Aleksandrs Noviconoks BJC Laimite
137. Rainers Kreitals
138. Voicehs Rafaels Ivanovskis
139. Marts Kairis
140. Antons Paholenko
141. Reinis Kronbergs
142. Viktors Bizans
143. Artis Lacis
144. Stefans Audrins
145. Valters Kesners
146. Ilja Snitkovs
147. Mihails Vovers
148. Edgars Gaisenoks
149. Aleksandrs Handramajs
150. Arturs Kamaruts
151. Klavs Eksteins Ventspils GHK
152. Martins Grinfelds
153. Rihards Arajs Jekabpils THC
154. Harijs Viljams Grants
155. Andrejs Rudzitis
156. Toms Prieditis-Grube
157. Martins Klavis
158. Gustavs Kronbergs
159. Marcis Beitans
160. Toms Henins
161. Ivars Belkovskis
162. Pavels Mosnins
163. Dairis Ritins
164. Sergejs Lazorskis
165. Liva Kreitale
166. Rems Ratnikovs
167. Dmitrijs Vovers
168. Niks Janis Berzins
169. Ronalds Deksnis
170. Sebastians Eduards Ivanovskis
171. Sergejs Bickovs
172. Vladislavs Jasilovs
173. Artjoms Parskovs
174. Daniels Ezers-Spiss
175. Glebs Mlijevskis BJC Laimite
176. Arturs Sels
177. Artjoms Kurmelovs
178. Niks Liepins
179. Andis Rupeiks
180. Aleksandrs Kozaletovs
181. Vadim Sitnikov Kursk
182. Dmitrijs Nitavskis
183. Edgars Ceske
184. Ilja Andrejevs
185. Nikita Andrejevs
186. Nikita Oboznijs