Riga Cup 2013

Det här är tävlingens resultatsida. För att se tävlingsinbjudan och vilka som anmält sig till tävlingen, gå tillbaka till tävlingens startsida.

Deltagare

Visa deltagarlistan

Resultat

Resultat saknas.

Slutplaceringar

Plac Namn Klubb
1. Maxim Borisov Legion
2. Edgars Caics BJC Laimite
3. Ahti Lampi Spjalerance
4. Yevhen Levdansky THC Lisovi Haschi
5. Atis Silis BJC Laimite
6. Santtu Sainio Talpelan Taiga
7. Alexey Zaharov Bagira
8. Valts Smagars Skrunda THC
9. Carl Bindekrans BJC Laimite
10. Edgars Saulitis Incukalns THC
11. German Fokin Northern Lights
12. Kevin Eriksson Talpelan Taiga
13. Jan Pelkonen Turun Seudun PJK
14. Dmitriy Koshman Bagira
15. Mykhaylo Spivakovskyy THC Lisovi Haschi
16. Artjoms Zaharovs Skrunda THC
17. Patrik Petr THC Stiga Elites
18. Andris Liepins BJC Laimite
19. Alexander Miloradov Bagira
20. Gints Lasmanis Skrunda THC
21. Alexey Titov Alfa-Taktika
22. Filips Buhtujevs Incukalns THC
23. Raivis Sternats Riga THC
24. Anton Runenkov THC Toros
25. Dmitriy Belavin Joker
26. Edgars Mucenieks Skrunda THC
27. Edgars Vitols Skrunda THC
28. Raivis Pukinskis Skrunda THC
29. Maria Saveljeva SK Raua
30. Truls Mansson Bjorkhagen Rangers
31. Edzus Kaneps VJN Ventspils
32. Alexandr Zaytsev THC Toros
33. Jevgeni Lvov Legion
34. Stepan Korotkiy Bagira
35. Krystof Lebl Big Band
36. Arseniy Stolyarov THC Toros
37. Martin Arenlind DAJM
38. Vaclav Pikl THC Stiga Elites
39. Jan Sladek THC Stiga Elites
40. Aleksandrs Zernovojs VJN Ventspils
41. Mikhail Shashkov Northern Lights
42. Haralds Gals Incukalns THC
43. Kimmo Eriksson Turun Seudun PJK
44. Raimonds Isa
45. Yuriy Prostakov THC Toros
46. Igor Saveljev SK Raua
47. Eriks Kuharjonoks Incukalns THC
48. Simonas Pleikys THC Vilnius
49. Sergejs Mihejevs Riga THC
50. Sandis Kristaps Lagzdins BJC Laimite
51. Alexander Ozerov Ultra Cherepovets
52. Vafa Hamdamov SK Raua
53. Kirill Storchak Northern Lights
54. Jevgenijs Spruzs Riga THC
55. Sandis Kadakovskis Skrunda THC
56. Salvis Skarainis Riga THC
57. Andrejs Kuznecovs Jekabpils THC
58. Irina Belavina Athena
59. Laima Kamzola VJN Ventspils
60. Teuvo Moisa Talpelan Taiga
61. Rudolfs Kamzols VJN Ventspils
62. Deniss Vitkovskis Skrunda THC
63. Sandis Kalnins Incukalns THC
64. Elvijs Silins VJN Ventspils
65. Artem Valiev Legion
66. Arnis Vitols Skrunda THC
67. Romans Falkensteins Riga THC
68. Rihards Kungs
69. Arturs Vercins BJC Laimite
70. Kaspars Kuharjonoks Incukalns THC
71. Janis Karlovskis Incukalns THC
72. Alexander Larichev Ultra Cherepovets
73. Emils Liepins BJC Laimite
74. Ilze Zuce-Tenca Incukalns THC
75. Maria Miloradova Athena
76. Aleksi Eriksson Turun Seudun PJK
77. Guntis Ernsteins VJN Ventspils
78. Alens Kalnins VJN Ventspils
79. Karlis Abols Skrunda THC
80. Kristaps Zarinieks Jekabpils THC
81. Elians Edelis VJN Ventspils
82. Zdenek Lopaur Stiga HC Benatky
83. Janis Zalite VJN Ventspils
84. Milos Sevr THC Stiga Elites
85. Vitaliy Butov BHC Silver Pike
86. Viktoriya Noselivska THC Lisovi Haschi
87. Rene Huhtala Turun Seudun PJK
88. Yury Volik March Cats
89. Jani Herlevi Talpelan Taiga
90. Raivis Miglinieks BJC Laimite
91. Vladimir Smirnov Legion
92. Alen Shekarev SK Raua
93. Egils Belsevics Melnie Zirdzini
94. Roberts Meijers Incukalns THC
95. Audrius Pleikys THC Vilnius
96. Kaspars Vilums BJC Laimite
97. Vjacheslav Sushinin Molotov Severodvinsk KNH
98. Edijs Vavers Incukalns THC
99. Jali Salo Talpelan Taiga
100. Andrei Kniaziuk Tiani-Tolkai
101. Mihail Margolis Diesel
102. Alexander Okunev Kotlin
103. Martins Zirnis
104. Magnus Lind Delsbo BHK
105. Rainers Kalnins Incukalns THC
106. Vladislav Zubel
107. Ilgvars Pavlovskis Riga THC
108. Marcis Andersons Riga THC
109. Baiba Dace Ozolina VJN Ventspils
110. Daniels Stankevics Incukalns THC
111. Gundega Pake GHK Saulkrasti
112. Eduards Pakis GHK Saulkrasti
113. Guntis Karlovskis Incukalns THC
114. Rudis Kadakovskis Skrunda THC
115. Darta Ozolina Incukalns THC
116. Lauris Abols GHK Saulkrasti
117. Jan-Olof Hansson Bjorkhagen Rangers
118. Roberts Tiluks
119. Rinalds Strazdins Skrunda THC
120. Edgars Skuja
121. Sandra Komaraite THC Vilnius
122. Igor Miloradov
123. Marisa Gobina Incukalns THC
124. Vilnis Zoldners Riga THC
125. Linas Vasilevicius THC Vilnius
126. Elvis Arhinovics VJN Ventspils
127. Hugo Brengulis Incukalns THC
128. Intars Zubeckis Incukalns THC
129. Janis Konutis
130. Aivars Vavers Incukalns THC
131. Aldis Udris
132. Gunars Buls
133. Elena Racenaja VJN Ventspils
134. Regnars Kreslins Incukalns THC
135. Georgijs Semjonovs VJN Ventspils
136. Darius Stasiunas "Aizis" THC Vilnius
137. Henrijs Lerme
138. Marko Kalliola
139. Jouko Pelkonen Turun Seudun PJK
140. Nauris Adata
141. Kaspars Pavlovskis
142. Aigars Romals Incukalns THC
143. Petr Sladek THC Stiga Elites
144. Aldis Gusevs BJC Laimite
145. Anete Baltgaile Incukalns THC
146. Filips Gromskis
147. Lolita Krasone
148. Ernests Rudzitis
149. Jekabs Samsons
150. Eduards Blumentals Riga THC
151. Stefan Widell Gavle BH
152. Robin Boode Gavle BH
153. Matvey Krjazhev
154. Kaspars Irbe Ventspils GHK
155. Sara Krasone
156. Jurgita Vasileviciene THC Vilnius
157. Kristaps Stumps
158. Davis Sipkevics
159. Timofey Krjazhev
160. Ronalds Deksnis
161. Visvaldis Tutins
162. Ricards Zviedris
163. Davis Abollapa
164. Alens Kurmenevs BJC Laimite
165. Ricards Frolovs
166. Arturs Andris Miglinieks
167. Aleksejs Smolins
168. Armands Rolmanis
169. Nikolajs Ignatjevs