Det här är tävlingens resultatsida. För att se tävlingsinbjudan och vilka som anmält sig till tävlingen, gå tillbaka till tävlingens startsida.
Resultat saknas.
Plac | Namn | Klubb | Poäng | |
1. | Maxim Borisov | Legion | 510 | |
2. | Lars Henriksson | Broderna Grym | 494 | |
3. | Alexey Titov | Alfa-Taktika | 487 | |
4. | Ahti Lampi | Spjalerance | 481 | |
5. | Andrey Voskoboynikov | NiKi | 475 | |
6. | Mikhail Shashkov | Northern Lights | 468 | |
7. | Petr Tmej | THC Stiga Elites | 462 | |
8. | Oleg Ortinov | Legion | 456 | |
9. | Antti Vuononsola | Talpelan Taiga | 449 | |
10. | German Fokin | Northern Lights | 443 | |
11. | Santtu Sainio | Talpelan Taiga | 437 | |
12. | Kevin Eriksson | Talpelan Taiga | 431 | |
13. | Jan Pelkonen | Turun Seudun PJK | 424 | |
14. | Mika Myllykangas | Spjalerance | 418 | |
15. | Dmitriy Belavin | Joker | 412 | |
16. | Janne Ollila | Turun Seudun PJK | 405 | |
17. | Kristian Iso-Tryykari | Turun Seudun PJK | 399 | |
18. | Ladislav Tmej | THC Stiga Elites | 393 | |
19. | Oscar Henriksson | Broderna Grym | 386 | |
20. | Magnus Ahlberg | Pultti Amigos | 380 | |
21. | Anton Legkov | Joker | 374 | |
22. | Alexey Chernov | AII Citrus-Art | 367 | |
23. | Alexandr Zaytsev | THC Toros | 361 | |
24. | Janne Kantola | Turun Seudun PJK | 355 | |
25. | Yuriy Prostakov | THC Toros | 348 | |
26. | Artem Valiev | Legion | 342 | |
27. | Ville Hietala | POLY | 336 | |
28. | Jari Sahlgren | Kiekko-Lampaat | 329 | |
29. | Kimmo Eriksson | Turun Seudun PJK | 323 | |
30. | Igor Saveljev | SK Raua | 317 | |
31. | Vesa Huotelin | Spjalerance | 311 | |
32. | Timo Toivonen | POLY | 304 | |
33. | Maria Saveljeva | SK Raua | 298 | |
34. | Petteri Sevon | POLY | 292 | |
35. | Ismo Aulaskari | POLY | 285 | |
36. | Petrus Miettinen | Pultti Amigos | 279 | |
37. | Ismo Lahtinen | POLY | 273 | |
38. | Alexander Ozerov | Ultra Cherepovets | 266 | |
39. | Niko Tuominen | POLY | 260 | |
40. | Anders Stark | Pultti Amigos | 254 | |
41. | Juho Rautio | Spjalerance | 247 | |
42. | Irina Belavina | Athena | 241 | |
43. | Gustaf Fagerberg | Broderna Grym | 235 | |
44. | Oskari Koskela | Spjalerance | 228 | |
45. | Janne Roivas | Pultti Amigos | 222 | |
46. | Teuvo Moisa | Talpelan Taiga | 216 | |
47. | Alexander Okunev | Kotlin | 209 | |
48. | Jouni Tikkanen | POLY | 203 | |
49. | Kirill Storchak | Northern Lights | 197 | |
50. | Ville Henttonen | Talpelan Taiga | 190 | |
51. | Mihail Margolis | Diesel | 184 | |
52. | Andrei Kniaziuk | Tiani-Tolkai | 178 | |
53. | Lari Metsala | Pultti Amigos | 172 | |
54. | Jani Herlevi | Talpelan Taiga | 165 | |
55. | Simonas Pleikys | THC Vilnius | 159 | |
56. | Peter Madsen | Rex Oresund | 153 | |
57. | Aleksi Eriksson | Turun Seudun PJK | 146 | |
58. | Alexey Kukushkin | Diesel | 140 | |
59. | Vesa Koskela | Spjalerance | 134 | |
60. | Sami Hellstrom | Spjalerance | 127 | |
61. | Pasi Honkanen | Spjalerance | 121 | |
62. | Audrius Pleikys | THC Vilnius | 115 | |
63. | Lauri Eronen | POLY | 108 | |
64. | Gundega Pake | GHK Saulkrasti | 102 | |
65. | Eduards Pakis | GHK Saulkrasti | 96 | |
66. | Jali Salo | Talpelan Taiga | 89 | |
67. | Rene Huhtala | Turun Seudun PJK | 83 | |
68. | Anton Lampi | Talpelan Taiga | 77 | |
69. | Darius Stasiunas "Aizis" | THC Vilnius | 70 | |
70. | Linas Vasilevicius | THC Vilnius | 64 | |
71. | Petrus Laitinmaki | POLY | 58 | |
72. | Elliot Yeung | POLY | 52 | |
73. | Olavi Vaisanen | 45 | ||
74. | Jouko Pelkonen | Turun Seudun PJK | 39 | |
75. | Mikko Roivas | Pultti Amigos | 33 | |
76. | Tuukka Ilmakari | 26 | ||
77. | Sandra Komaraite | THC Vilnius | 20 | |
78. | Mikko Rautiainen | Talpelan Taiga | 14 | |
79. | Mika Tonteri | Talpelan Taiga | 7 | |
80. | Jussi Junnila | Optime | 1 |