Norway Open

Det här är tävlingens resultatsida. För att se tävlingsinbjudan och vilka som anmält sig till tävlingen, gå tillbaka till tävlingens startsida.

Deltagare

Visa deltagarlistan

Resultat

Resultat saknas.

Slutplaceringar

Plac Namn Klubb
1. Matiss Saulitis Incukalns THC
2. Thomas Petersson Saanapu Cyclones
3. Jimmy Mardell Umea HSS
Espen Moe Trondheim BHK
5. Pontus Eriksson Broderna Grym
6. Bjarne Axelsen Katran
7. Peter Ostlund Umea HSS
8. Yngve Aasheim Trondheim BHK
9. Frode Hagerup "The Body" Tonsberg BHK
10. Olle Eriksson Bjorkhagen Rangers
11. Andreas Roren Jaren Bordhockey
12. Daniel Remmem Trondheim BHK
13. Jerry Wikstrom United Stars
14. Jorn Moldvar Tonsberg BHK
15. Mikus Saulitis Incukalns THC
16. Geir Hjemas Tonsberg BHK
17. Svein Olav Humberset Stigarevolusjonen
18. Stian Lode Trondheim BHK
19. Tron Omland Tonsberg BHK
20. Kirill Storchak Northern Lights
21. Bjorn Hagerup Roken Tonsberg BHK
22. Trond Ove Gangsoy Bergen Bordhockey
23. Ewoud van Veen Bergen Bordhockey
24. Espen Eidsnes BHK Graaveir
25. Henric Andersson Atletico Goteborg
26. Marcus Andersson Umea HSS
27. Dmitry Soloviev Diesel
28. Arne Johannes Holmin BHK Graaveir
29. Sissie Wikstrom Bjorkhagen Rangers
30. Anne Grethe Gangsoy Bergen Bordhockey
31. Morten Johannessen PuckHoggers
32. Hans Christian Lonne BHK Graaveir
33. Vegard Flatoy Minde Muthapuckers
34. Tor Erik Solem Bergen Bordhockey
35. Paul Ivar Roren "Raul Jesus" Bizarro City
36. Svein Arne Fure Minde Muthapuckers
37. Kent Are Solli Havoy Pockers 71
38. Thomas Peter Calder Judasgeitene
39. Endre Vestbo Judasgeitene
40. Fredrik Thorkildsen Judasgeitene
41. Per Ivar Lonne Judasgeitene
42. Asmund Steine Lindas Puckskyverlag
43. Sindre Gasevik Bizarro City
44. Stian Dahle Judasgeitene
45. Per E. Weckhorst Havoy Pockers 71
46. Magnus Stendal Brent Plast BHK
47. Vegard T. Steine Lindas Puckskyverlag
48. Torbjorn Kverneland Jaren Bordhockey
49. Ronny Fremstad Lindas Puckskyverlag
50. Darko Mrdalj Minde Muthapuckers
51. Hilde Elise Forde Judasgeitene
52. Fridtjof Henriksen Judasgeitene
53. Eirik Straalberg
54. Stine Henriksen Judasgeitene
55. Henning Tvedten BHK Graaveir
56. Lars Erik Berntzen Minde Muthapuckers
57. Klaus Gschwendtner
58. Sanita Indrika