Det här är tävlingens resultatsida. För att se tävlingsinbjudan och vilka som anmält sig till tävlingen, gå tillbaka till tävlingens startsida.
Resultat saknas.
Plac | Namn | Klubb | Poäng | |
1. | Maxim Borisov | Legion | 510 | |
2. | Ahti Lampi | Spjalerance | 493 | |
3. | Carl Bindekrans | BJC Laimite | 485 | |
4. | Santtu Sainio | Talpelan Taiga | 478 | |
5. | Teemu Koskela | Spjalerance | 470 | |
6. | Janne Ollila | Turun Seudun PJK | 463 | |
7. | Petr Tmej | THC Stiga Elites | 455 | |
8. | Valts Smagars | Skrunda THC | 448 | |
9. | Alexey Titov | Alfa-Taktika | 440 | |
10. | Ville Hietala | POLY | 433 | |
11. | Mika Myllykangas | Spjalerance | 426 | |
12. | Sami Hellstrom | Spjalerance | 418 | |
13. | Otto Pesala | Spjalerance | 411 | |
14. | Ladislav Tmej | THC Stiga Elites | 403 | |
15. | Mykhaylo Spivakovskyy | THC Lisovi Haschi | 396 | |
16. | Mikhail Shashkov | Northern Lights | 388 | |
17. | Petrus Miettinen | Pultti Amigos | 381 | |
18. | Kristian Iso-Tryykari | Turun Seudun PJK | 373 | |
19. | Antti Vuononsola | Talpelan Taiga | 366 | |
20. | Jan Pelkonen | Turun Seudun PJK | 358 | |
21. | Magnus Ahlberg | Pultti Amigos | 351 | |
22. | Dmitriy Belavin | Joker | 344 | |
23. | Edgars Mucenieks | Skrunda THC | 336 | |
24. | Bjarne Axelsen | Katran | 329 | |
25. | Alexander Ozerov | Ultra Cherepovets | 321 | |
26. | Kirill Storchak | Northern Lights | 314 | |
27. | Ismo Aulaskari | POLY | 306 | |
28. | Anders Stark | Pultti Amigos | 299 | |
29. | Juha Eralaukko | Pultti Amigos | 291 | |
30. | Kimmo Eriksson | Turun Seudun PJK | 284 | |
31. | Juho Rautio | Spjalerance | 277 | |
32. | Timo Toivonen | POLY | 269 | |
33. | Kevin Eriksson | Talpelan Taiga | 262 | |
34. | Lauri Happo | POLY | 254 | |
35. | Vesa Huotelin | Spjalerance | 247 | |
36. | Petteri Sevon | POLY | 239 | |
37. | Janne Kantola | Turun Seudun PJK | 232 | |
38. | Alexander Larichev | Ultra Cherepovets | 224 | |
39. | Lari Metsala | Pultti Amigos | 217 | |
40. | Mihail Margolis | Diesel | 210 | |
41. | Irina Belavina | Athena | 202 | |
42. | Jerry Wikstrom | United Stars | 195 | |
43. | Eduards Pakis | GHK Saulkrasti | 187 | |
44. | Niko Tuominen | POLY | 180 | |
45. | Teuvo Moisa | Talpelan Taiga | 172 | |
46. | Alexander Okunev | Kotlin | 165 | |
47. | Ismo Lahtinen | POLY | 157 | |
48. | Janne Roivas | Pultti Amigos | 150 | |
49. | Lauri Eronen | POLY | 143 | |
50. | Jani Herlevi | Talpelan Taiga | 135 | |
51. | Peter Madsen | Rex Oresund | 128 | |
52. | Anton Kiselyov | THC Lisovi Haschi | 120 | |
53. | Pasi Honkanen | Spjalerance | 113 | |
54. | Sissie Wikstrom | Bjorkhagen Rangers | 105 | |
55. | Lassi Kivinen | POLY | 98 | |
56. | Janne Vepsalainen | Spjalerance | 90 | |
57. | Jouni Tikkanen | POLY | 83 | |
58. | Jali Salo | Talpelan Taiga | 75 | |
59. | Aleksi Eriksson | Turun Seudun PJK | 68 | |
60. | Gundega Pake | GHK Saulkrasti | 61 | |
61. | Justus Eralaukko | Pultti Amigos | 53 | |
62. | Elliot Yeung | POLY | 46 | |
63. | Matti Vahatalo | 38 | ||
64. | Petrus Laitinmaki | POLY | 31 | |
65. | Vesa Koskela | Spjalerance | 23 | |
66. | Olavi Vaisanen | 16 | ||
67. | Jouko Pelkonen | Turun Seudun PJK | 8 | |
68. | Joonas Karppinen | Pultti Amigos | 1 |