Helsinki Open

Det här är tävlingens resultatsida. För att se tävlingsinbjudan och vilka som anmält sig till tävlingen, gå tillbaka till tävlingens startsida.

Deltagare

Visa deltagarlistan

Resultat

Resultat saknas.

Slutplaceringar

Plac Namn Klubb
1. Maxim Borisov Legion
2. Ahti Lampi Spjalerance
3. Carl Bindekrans BJC Laimite
4. Santtu Sainio Talpelan Taiga
5. Teemu Koskela Spjalerance
6. Janne Ollila Turun Seudun PJK
7. Petr Tmej THC Stiga Elites
8. Valts Smagars Skrunda THC
9. Alexey Titov Alfa-Taktika
10. Ville Hietala POLY
11. Mika Myllykangas Spjalerance
12. Sami Hellstrom Spjalerance
13. Otto Pesala Spjalerance
14. Ladislav Tmej THC Stiga Elites
15. Mykhaylo Spivakovskyy THC Lisovi Haschi
16. Mikhail Shashkov Northern Lights
17. Petrus Miettinen Pultti Amigos
18. Kristian Iso-Tryykari Turun Seudun PJK
19. Antti Vuononsola Talpelan Taiga
20. Jan Pelkonen Turun Seudun PJK
21. Magnus Ahlberg Pultti Amigos
22. Dmitriy Belavin Joker
23. Edgars Mucenieks Skrunda THC
24. Bjarne Axelsen Katran
25. Alexander Ozerov Ultra Cherepovets
26. Kirill Storchak Northern Lights
27. Ismo Aulaskari POLY
28. Anders Stark Pultti Amigos
29. Juha Eralaukko Pultti Amigos
30. Kimmo Eriksson Turun Seudun PJK
31. Juho Rautio Spjalerance
32. Timo Toivonen POLY
33. Kevin Eriksson Talpelan Taiga
34. Lauri Happo POLY
35. Vesa Huotelin Spjalerance
36. Petteri Sevon POLY
37. Janne Kantola Turun Seudun PJK
38. Alexander Larichev Ultra Cherepovets
39. Lari Metsala Pultti Amigos
40. Mihail Margolis Diesel
41. Irina Belavina Athena
42. Jerry Wikstrom United Stars
43. Eduards Pakis GHK Saulkrasti
44. Niko Tuominen POLY
45. Teuvo Moisa Talpelan Taiga
46. Alexander Okunev Kotlin
47. Ismo Lahtinen POLY
48. Janne Roivas Pultti Amigos
49. Lauri Eronen POLY
50. Jani Herlevi Talpelan Taiga
51. Peter Madsen Rex Oresund
52. Anton Kiselyov THC Lisovi Haschi
53. Pasi Honkanen Spjalerance
54. Sissie Wikstrom Bjorkhagen Rangers
55. Lassi Kivinen POLY
56. Janne Vepsalainen Spjalerance
57. Jouni Tikkanen POLY
58. Jali Salo Talpelan Taiga
59. Aleksi Eriksson Turun Seudun PJK
60. Gundega Pake GHK Saulkrasti
61. Justus Eralaukko Pultti Amigos
62. Elliot Yeung POLY
63. Matti Vahatalo
64. Petrus Laitinmaki POLY
65. Vesa Koskela Spjalerance
66. Olavi Vaisanen
67. Jouko Pelkonen Turun Seudun PJK
68. Joonas Karppinen Pultti Amigos