Czech Open

Det här är tävlingens resultatsida. För att se tävlingsinbjudan och vilka som anmält sig till tävlingen, gå tillbaka till tävlingens startsida.

Deltagare

Visa deltagarlistan

Resultat

Resultat saknas.

Slutplaceringar

Plac Namn Klubb
1. Lukas Turon THC Trinec
2. Yevhen Levdansky THC Lisovi Haschi
3. Petr Tmej THC Stiga Elites
4. Michal Hvizd THC Stiga-Game Pribram
5. Patrik Petr THC Stiga Elites
6. Peter Ostlund Umea HSS
7. Santtu Sainio Talpelan Taiga
8. Leos Hvizd ml. THC Stiga-Game Pribram
9. Jan Dryak Big Band
10. Teemu Koskela Spjalerance
11. Kristijan Curkovic SHK Kit Zagreb
12. Stanislav Kraus Absolut Desperation
13. Imrich Blasko THC Blue Dragon Kosice
14. Miroslav Ramsak SHK Bieli Vlci Trebisov
15. Arseniy Stolyarov THC Toros
16. Pavel Plesak APP Gladiators Plzen
17. Zdenek Matousek ml. HCS Zabka Praha
18. Tibor Valachovic ml. SHK Skalica
19. Krystof Lebl Big Band
20. Petr Turon THC Trinec
21. Ladislav Tmej THC Stiga Elites
22. David Smid THC Stiga Svitavy 93
23. Martin Vepy SHK Skalica
24. Peter Borsanyi Bodicsek Klub
25. Daniel Hansson TK Tigers
26. Vaclav Pikl THC Stiga Elites
27. Michal Bostik Stiga HC Benatky
28. Marcus Andersson Umea HSS
29. Filip Hamacek HCS Zabka Praha
30. Henric Andersson Atletico Goteborg
31. Karl Jonsson Rex Oresund
32. Adam Zielinsky Big Band
33. Michal Zunka THC Stiga Svitavy 93
34. Kirill Storchak Northern Lights
35. Dusan Krasa Big Band
36. Kirill Rudnev BHC Silver Pike
37. Teuvo Moisa Talpelan Taiga
38. Antonin Suryn Big Band
39. Jakub Sladek THC Stiga-Game Pribram
40. Daniel Matysek HCS Zabka Praha
41. Martin Madera THC Stiga-Game Pribram
42. Karel Konecny THC Stiga Svitavy 93
43. Milos Sevr THC Stiga Elites
44. Magor Papp Bodicsek Klub
45. Jiri Chylik ml. HCS Zabka Praha
46. Jiri Vacha SHC Cheb
47. David Brdicek THC Stiga Svitavy 93
48. Zdenek Matousek st. HCS Zabka Praha
49. Miroslav Cernoch HCS Zabka Praha
50. Tomas Hudec THC Blue Dragon Kosice
51. Jan Sladek THC Stiga Elites
52. Tomas Waclawek THC Trinec
53. Zdenek Lopaur Stiga HC Benatky
54. Gergely Regula Budenz Hybernator
55. Vladimir Kraus Absolut Desperation
56. David Cibulka THC Trinec
57. Radim Nevrlik THC Stiga Svitavy 93
58. Simon Thomas Big Band
59. Martin Lunden Spjass Invaders
60. Michal Holecek HC Stiga Kladno
61. Robert Jez Stiga HC Benatky
62. Pavel Pohoraly THC Teplysovice
63. Maria Miloradova Athena
64. Roman Bykov BHC Silver Pike
65. Leon Haussknecht "Fast Hand" Satyrion Berlin
66. Roman Pavlica THC Trinec
67. Frantisek Marek BSE United
68. Thomas Haussknecht "Slow Hand" Satyrion Berlin
69. Marko Curkovic SHK Kit Zagreb
70. Krystof Herold HCS Zabka Praha
71. Petter Backebjork BHK Mollan Rouge
72. Zbynek Pilar Absolut Desperation
73. Zoltan Cserhati Bodicsek Klub
74. Andrey Kolybelnikov
75. Yury Volik March Cats
76. Aneta Pohorala BSE United
77. Igor Miloradov
78. Stanislav Suchy Big Band
79. Jan Hluzek HC Stiga Kladno
80. Tomislav Cigula SHK Kit Zagreb
81. Martin Dion Satyrion Berlin
82. Tomas Kahoun st. BSE United
83. Josef Maly Stiga HC Benatky
84. Tomas Halama Stiga HC Benatky
85. Hynek Nechutny APP Gladiators Plzen
86. Gustaf Fagerberg Broderna Grym
87. Marketa Jindrova APP Gladiators Plzen
88. David Dvoracek THC Stiga-Game Pribram
89. Eric Noren Rex Oresund
90. Jaroslav Strmiska SHK Skalica
91. Marian Vepy SHK Skalica
92. Jiri Junek THC Stiga-Game Pribram
93. Tomas Kahoun ml. BSE United
94. Tomas Jedlicka THC Stiga-Game Pribram
95. Jan Coufal VC Stiga Brno
96. Csaba Kocsis SHK Bieli Zraloci Nove Zamky
97. Jindrich Petr Stiga HC Benatky
98. Samuel Ferko SHK Bieli Vlci Trebisov
99. David Smid ml. THC Stiga Svitavy 93
100. Roman Mancik THC Predators
101. Pavel Kubrt APP Gladiators Plzen
102. Barbora Petrova Stiga HC Benatky
103. Lukas Stanek THC Stiga Svitavy 93
104. Petr Sladek THC Stiga Elites
105. Milan Zeman Stiga HC Benatky
106. Jakub Matysek HCS Zabka Praha
107. Jiri Malik st. Stiga HC Benatky
108. Adam Sowa JKH Black Hawks
109. Lukas Celoud VC Stiga Brno
110. Jiri Pribil BSE United
111. Lukas Kahoun BSE United
112. Daniel Kadlec
113. Juraj Kicinko SHK Bieli Vlci Trebisov
114. Michal Rohla