Riga Open

Det här är tävlingens resultatsida. För att se tävlingsinbjudan och vilka som anmält sig till tävlingen, gå tillbaka till tävlingens startsida.

Deltagare

Visa deltagarlistan

Resultat

Resultat saknas.

Slutplaceringar

Plac Namn Klubb
1. Atis Silis BJC Laimite
2. Ivan Zaharov Bagira
3. Edgars Caics BJC Laimite
4. Edgars Saulitis Incukalns THC
5. Alexey Zaharov Bagira
6. Lars Fridell Fremad Eagles
7. Michal Hvizd THC Stiga Elites
8. Andrey Voskoboynikov Pyramida
9. Petr Tmej
10. Alexander Miloradov Bagira
11. Alexandr Kosyrev Alliance
12. Raivis Pukinskis Skrunda THC
13. Pontus Eriksson Umeå HSS
14. Sandis Kalnins Incukalns THC
15. Didzis Ziemelis Incukalns THC
16. Stefan Edwall Enköping HSC
17. Maria Yalbacheva THC Piter
18. Raivis Sternats Riga THC
19. Jan Dryak Stiga Big Band Praha
20. Karlis Balodis Incukalns THC
21. Mikus Saulitis Incukalns THC
22. Anton Gladkoborodov Alfa-Taktika
23. Ladislav Tmej
24. Alexandr Zaytsev Alliance
25. Alexey Chernov THC Piter
26. Janis Kalnevics Incukalns THC
27. Arturs Vercins BJC Laimite
28. Artjoms Zaharovs Skrunda THC
29. Igor Masloboev Zdorovie
30. Valts Smagars Skrunda THC
31. Edgars Mucenieks Skrunda THC
32. Dmytro Kudrytsky THC Juventa
33. Bjarne Axelsen Fremad Eagles
34. Jevgenijs Zaharovs Skrunda THC
35. Sergejs Mihejevs Riga THC
36. Jimmy Eklund Fremad Eagles
37. Anton Legkov Pyramida
38. Martin Arenlind Fremad Eagles
39. Mihail Margolis Diesel
40. Oleksandr Danylenko Svarog
41. Haralds Gals Incukalns THC
42. Andrejs Kuznecovs Jekabpils THC
43. Mykhaylo Spivakovskyy THC Lisovi Haschi
44. Matiss Saulitis Incukalns THC
45. Dusan Krasa Stiga Big Band Praha
46. Igor Saveljev SK Raua
47. Erik Slechta THC Stiga-Game Pribram
48. Salvis Skarainis
49. Rudolfs Kreicbergs Melnie zirdzini
50. Krystof Lebl Stiga Big Band Praha
51. Jari Eskelinen POLY
52. Rudolfs Valainis Jekabpils THC
53. Milos Sevr THC Stiga Elites
54. Dmitriy Belavin Nord-West
55. Juri Artamonov SK Raua
56. Truls Månsson Björkhagen Rangers
57. Eduards Pakis Ekstremisti
58. Alexandr Zhulyabin Alliance
59. Arnis Vitols Skrunda THC
60. Jevgeni Zholobovski Trimix BHC
61. Adam Zielinsky Stiga Big Band Praha
62. Santtu Sainio Talpelan Taiga
63. Aleksandrs Zernovojs Ventspils THC
64. Kaspars Dubavs Incukalns THC
65. Edijs Vavers Incukalns THC
66. Romans Falkensteins
67. Valeriy Samsonov Zdorovie
68. Sandis Kadakovskis Skrunda THC
69. Anette Engel Fremad Eagles
70. Irina Belavina Nord-West
71. Artis Skujnieks Incukalns THC
72. Egils Belsevics Melnie zirdzini
73. Ilgvars Pavlovskis Riga THC
74. Rihards Gals Incukalns THC
75. Rolands Zarins Incukalns THC
76. Peter Mozhaev Copenhagen Ice Breakers
77. Vafa Hamdamov SK Raua
78. Maria Saveljeva SK Raua
79. Magnus Boivie Blue Bullets AB
80. Valts Grinbergs Ekstremisti
81. Kristaps Zarinieks Jekabpils THC
82. Vladislav Trofimov Trimix BHC
83. Erik Lindström BHK Möllan Rouge
84. Endijs Budris Skrunda THC
85. Lauris Abols Ekstremisti
86. Kaspars Vilums Riga THC
87. Eriks Kuharjonoks Incukalns THC
88. Darta Ozolina Incukalns THC
89. Edijs Berzins Viesite
90. Andis Grinbergs Incukalns THC
91. Daniels Laizans Incukalns THC
92. Gints Lasmanis Skrunda THC
93. Igor Miloradov
94. Aivars Vavers Incukalns THC
95. Vilnis Zoldners Riga THC
96. Janis Karlovskis Incukalns THC
97. Mariss Emerbergs Skrunda THC
98. Guntis Ernsteins Ventspils THC
99. Guntis Karlovskis Incukalns THC
100. Baiba Dace Ozolina
101. Vladimir Areshkin Plamya
102. Aigars Nazinskis Viesite
103. Sergejs Gudzs Incukalns THC
104. Didzis Pucinskis Viesite
105. Edgars Garsneks Ventspils THC
106. Arturs Vitins Incukalns THC
107. Kristians Cimers Incukalns THC
108. Maris Karklins Ventspils THC
109. Arnis Gustins Incukalns THC
110. Ilze Zuce-Tenca Incukalns THC
111. Viktors Petrovs Incukalns THC
112. Elina Gala Incukalns THC
113. Intars Zubeckis Melnie zirdzini
114. Gundega Pake Ekstremisti
115. Jani Herlevi Talpelan Taiga
116. Roberts Tiluks
117. Teuvo Moisa Talpelan Taiga
118. Eduards Blumentals Riga THC
119. Kaspars Puikevics Incukalns THC
120. Evgeniy Sereda
121. Rimants Mironovics Ventspils THC
122. Henriks Rektins KZDC Valmiera
123. Madars Balodis Skrunda THC
124. Martins Svitka KZDC Valmiera
125. J-O Hansson Björkhagen Rangers
126. Andrejs Krilovs KZDC Valmiera
127. Janis Rektins KZDC Valmiera
128. Sigita Liepina Incukalns THC
129. Agris Belkovskis Skrunda THC
130. Janis Vingris Skrunda THC
131. Igors Tracums
132. Sergey Kotikov
133. Ingmars Sulcs Ventspils THC
134. Ruslans Veremjovs
135. Vadims Litvinskis
136. Alexey Zaitsev