Moscow Cup

Det här är tävlingens resultatsida. För att se tävlingsinbjudan och vilka som anmält sig till tävlingen, gå tillbaka till tävlingens startsida.

Deltagare

Visa deltagarlistan

Resultat

Resultat saknas.

Slutplaceringar

Plac Namn Klubb
1. Edgars Caics BJC Laimite
2. Ahti Lampi Optime
3. Ivan Zaharov Bagira
4. Petr Tmej
5. Atis Silis BJC Laimite
6. Yanis Galuzo Pyramida
7. Michal Hvizd THC Stiga Elites
8. Andrey Voskoboynikov Pyramida
9. Kalle Bindekrans BHK Möllan Rouge
10. Alexey Zaharov Bagira
11. Stepan Korotkiy Bagira
12. Mihail Mihin Diesel
13. Alexander Miloradov Bagira
14. Alexey Titov Alfa-Taktika
15. Yevhen Levdansky THC Lisovi Haschi
16. Edgars Saulitis Incukalns THC
17. Dmitriy Sapozhnikov Bagira
18. Maria Yalbacheva THC Piter
19. Daniel Wallén Alliance
20. Sergejs Mihejevs Riga THC
21. Pavel Shadrin Pyramida
22. Konstantin Zezerov Zdorovie
23. Raivis Sternats Riga THC
24. Anton Kiselev THC Piter
25. Dmitriy Petrov Diesel
26. Matiss Saulitis Incukalns THC
27. Yuriy Ivanov Zdorovie
28. Alexey Chernov THC Piter
29. Alexey Shikerin THC Rostokino
30. Alexandr Kosyrev Alliance
31. Yan Zaripov
32. Sandis Kalnins Incukalns THC
33. Ladislav Tmej
34. Alexander Ozerov Red Devil
35. Dmytro Kudrytsky THC Juventa
36. Alexandr Megrabyan
37. Oleg Dmitrichenko
38. Alexandr Zaytsev Alliance
39. Alexandra Belavina Pyramida
40. Valeriy Samsonov Zdorovie
41. Dmitriy Koshman
42. Sergey Korotkiy THC Rostokino
43. Evgeniy Voytko
44. Mykhaylo Spivakovskyy THC Lisovi Haschi
45. Viktor Levdansky THC Lisovi Haschi
46. Mihail Margolis Diesel
47. Igor Masloboev Zdorovie
48. Anton Gladkoborodov Alfa-Taktika
49. Dmitriy Barahov THC Lisovi Haschi
50. Alexandr Shikerin Nizhny Novgorod
51. Stanislav Lutay Alfa-Taktika
52. Dmitry Soloviev THC Rostokino
53. Gleb Vasiliev Red Devil
54. Pavel Gorodnitskiy
55. Vitaly Skorobogatov Petersburg Pirates
56. Santtu Sainio Talpelan Taiga
57. Andrey Averyanov THC Piter
58. Pavel Totchasov
59. Alexandr Vorobev
60. Grigoriy Dubinin
61. Alexey Lagutenkov Odintsovo
62. Ivan Pekarskiy Stiga Sankt Petersburg
63. Evgeniy Kartofelnikov
64. Peter Mozhaev Copenhagen Ice Breakers
65. Alexander Larichev Cherepovets
66. Igor Kashentsev Bagira
67. Alexander Okunev Vtoroj Eshelon
68. Alexandr Prohorov SMS
69. Anton Legkov Pyramida
70. Andrey Ilkin
71. Alexey Shastov Alfa-Taktika
72. Vladimir Egorov Diesel
73. Kirill Rudnev
74. Milos Sevr THC Stiga Elites
75. Filipp Mischenko
76. Ayrat Sayfutdinov
77. Alexander Kukushkin Diesel
78. Segey Kovankin
79. Vyacheslav Potehin Kursk
80. Alexandr Zhulyabin Alliance
81. Ilze Zuce-Tenca Incukalns THC
82. Mark Gorodnitskiy Mandarinove
83. Yaroslav Timoshenko Nizhny Novgorod
84. Elena Nikitina Cherriti
85. Oleg Ortinov
86. Vladimir Areshkin Plamya
87. Yuriy Prostakov
88. Baiba Dace Ozolina
89. Pavel Kozlov
90. Alexander Semichev Victoria
91. Evgeniy Sereda
92. Jani Herlevi Talpelan Taiga
93. Mariya Miloradova Zdorovie
94. Anton Runenkov
95. Yuriy Popov Ve-Ko
96. Alexandr Mihin
97. Viktoria Laricheva Cherepovets
98. Kirill Storchak
99. Andis Grinbergs Incukalns THC
100. Kirill Vasilev KICH
101. Mykhaylo Shalomayev Kharkiv
102. Oleksandr Martynenko THC Lisovi Haschi
103. Alexey Radchenko
104. Alexander Totchasov
105. Parviz Miraliev
106. Roman Veretyonov
107. Evgeniy Kirichenko
108. Vladimir Potapov Volgograd
109. Artem Megrabyan
110. Teuvo Moisa Talpelan Taiga
111. Alexander Dolgov
112. Nikolay Panevskiy
113. Andrey Kolybelnikov
114. Sergey Pugachev Ve-Ko
115. Viktor Schedrov
116. Igor Miloradov
117. Nadezhda Megrabyan
118. Veniamin Hadan
119. Vladimir Krivolapov Volgograd
120. Alexey Subbotin Odintsovo
121. Sergey Zorin
122. Viktor Mashcenko Rostov
123. Anton Talanov
124. Ryurik Gutiev
125. Ilja Evdakimov
126. Denis Chernjavsky
127. Yuriy Verbitskiy Volgograd
128. Vitaliy Butov
129. Alexander Zaikin
130. Vjacheslav Sushinin
131. Kirill Kadyrov
132. Ivan Popenko
133. Alexandr Karasev
134. Daniil Jurchenko
135. Alexander Rylov
136. Kirill Alexandrov
137. Vladimir Mamonov
138. Sergey Anisimov
139. Mihail Megrabyan
140. Maxim Sobolevskiy
141. Ivan Ryabtsev
142. Igor Malahov Kentavr
143. Evgeniy Nikolayuk
144. Grigoriy Bogomazov KICH
145. Angelina Filatova Kotelniki
146. Sergey Verbitskiy Volgograd
147. Sergey Protasov Kursk
148. Oleg Mironov
149. Vasiliy Bonetskiy
150. Yan And. Zaripov
151. Alexandr Generalov
152. Daniil Maga
153. Pavel Fomichev
154. Roman Sokolov KICH
155. Vadim Berdyshev
156. Andrey Bezrukov
157. Ivan Schekotov Plamya