Slovak Open

Det här är tävlingens resultatsida. För att se tävlingsinbjudan och vilka som anmält sig till tävlingen, gå tillbaka till tävlingens startsida.

Deltagare

Visa deltagarlistan

Resultat

Resultat saknas.

Slutplaceringar

Plac Namn Klubb
1. Michal Hvizd THC Stiga-Game Pribram
2. David Šmíd THC Stiga Svitavy
3. Leos Hvizd ml. THC Stiga-Game Pribram
4. Imrich Blasko THC Blue Dragon Kosice
5. Tomas Rumler THC Stiga Svitavy
6. Gergely Regula Budenz Hybernator
7. Miroslav Ramsak SHK Bieli Vlci Trebisov
8. Timo Toivonen PÖLY
9. Dmytro Kudrytsky THC Juventa
10. Sandis Kalnins Incukalns THC
11. Kristijan Curkovic SHK Kit Zagreb
12. Krystof Lebl Stiga Big Band Praha
13. Uros Matanovic NHK Kranj
14. Ismo Aulaskari PÖLY
15. Vaclav Pikl Expand Plzen
16. Nejc Skrlep NHK Kranj
17. Martin Arenlind Åhus BHoIF
18. Andreas Andersson BHK Möllan Rouge
19. Tomas Lahucky SHC Votroci Hradec Kralove (CZ
20. Arturs Vercins BJC Laimite
21. Jimmy Eklund BHK Möllan Rouge
22. Jaroslav Petrek THC Blue Dragon Kosice
23. Bjarne Axelsen Fremad Eagles
24. Magor Papp Orczy-Bázis Klub
25. Barnabas Parkanszki Orczy-Bázis Klub
26. Martin Vepy SHK Skalica
27. Michal Zunka THC Stiga Svitavy
28. Emil Galoci SHK Skalica
29. Karol Hudec THC Blue Dragon Kosice
30. Tomas Hudec THC Blue Dragon Kosice
31. Balint Nagy Orczy-Bázis Klub
32. Vladimir Sebela
33. Zdenek Lopaur Stiga HC Benatky
34. Shoji Handa Japan THL
35. Peter Borsanyi Vac
36. Tibor Valachovic ml.
37. Anette Engel Fremad Eagles
38. Mate Szabo Siraly EK
39. Matej Skrlep NHK Menges
40. Armin Camdzic NHK Kranj
41. Vjekoslav Kufrin SHK Kit Zagreb
42. Martin Valachovic SHK Skalica
43. Eduards Pakis Ekstremisti
44. Simon Hasler Graubuenden
45. Tim Weisseisen NHS KSK
46. Gundega Pake Ekstremisti
47. Bernard Rjavec NHK Kranj
48. Marian Vepy SHK Skalica
49. Laszlo Altmann Orczy-Bázis Klub
50. Akos Szabo Siraly EK
51. Robert Jez Stiga HC Benatky
52. Tamas Molnar Orczy-Bázis Klub
53. Zoltan Cserhati Orczy-Bázis Klub
54. Radek Matous SHC Votroci Hradec Kralove (CZ
55. Peter Mozhaev Fremad Eagles
56. Marko Curkovic SHK Kit Zagreb
57. Rolf Locher Bern
58. Viktor Magyari Vac
59. Roman Horvath SHK Bieli Vlci Trebisov
60. Jaroslav Strmiska SHK Skalica
61. Erik Slechta
62. Evzen Vavruska THC Stiga Svitavy
63. Bernard Skrlep NHK Menges
64. Radim Nevrlik THC Stiga Svitavy
65. Michael Toft Nielsen Fremad Eagles
66. Gergely Czako Team Rekreacio
67. Jakub Bauer THC Stiga Svitavy
68. Miriama Svinciakova SHK Bieli Vlci Trebisov
69. Rastislav Rusinko
70. David Hasler Graubuenden
71. Marton Czako Team Rekreacio
72. Branislav Fabian SHK Bieli Vlci Trebisov
73. Stefan Ivan
74. Matus Repovsky SHK Bieli Vlci Trebisov
75. Lubica Kupkova
76. Zoltan Szabo Siraly EK
77. Martin Hucko
78. Branislav Krigovsky
79. Pavol Svinciak SHK Bieli Vlci Trebisov
80. Vladimir Hucko
81. Tomas Kolar
82. Tomas Vaclavek
83. Pavol Izak KPH Bufet Bratislava
84. Milan Miklo KPH Bufet Bratislava
85. Jaroslav Miklo KPH Bufet Bratislava
86. Robert Goral KPH Bufet Bratislava