Riga Open

Det här är tävlingens resultatsida. För att se tävlingsinbjudan och vilka som anmält sig till tävlingen, gå tillbaka till tävlingens startsida.

Deltagare

Visa deltagarlistan

Resultat

Etapp / grupp Status Placeringar
1
1
Group Avslutad 1 - 122
Group A
Group B
Group C
Group D
Group E
Group F
2
2
Division 1 Avslutad 1 - 42
Division 1A
Division 1B
Division 2 Avslutad 43 - 66
Division 3 Avslutad 67 - 90
Division 4 Avslutad 91 - 113
Division 5 Avslutad 114 - 122
3
3
Play-off Avslutad 1 - 16

Slutplaceringar

Plac Namn Klubb
1. Atis Silis BJC Laimite
2. Alexey Zaharov Bagira
3. Raivis Pukinskis Skrunda THC
4. Edgars Caics BJC Laimite
5. Alexandr Kosyrev Alliance
6. Yanis Galuzo Alliance
7. Ivan Zaharov Bagira
8. Janis Kalnevics Incukalns THC
9. Alexandr Miloradov Bagira
10. Raivis Sternats Riga THC
11. Mihail Mihin Diesel
12. Edgars Mucenieks Skrunda THC
13. Vladimir Egorov Diesel
14. Jevgenijs Zaharovs Skrunda THC
15. Ivars Vilkens BJC Laimite
16. Sergejs Mihejevs Riga THC
17. Andreas Andersson BHK Möllan Rouge
18. Dmitriy Petrov Diesel
19. Alexandr Zaytsev Alliance
20. Bjarne Axelsen Fremad Eagles
21. Matiss Saulitis Incukalns THC
22. Salvis Skarainis Pastende THC
23. Sandis Kalnins Incukalns THC
24. Milos Sevr Absolut Spiders
25. Arnis Vitols Skrunda THC
26. Mikus Saulitis Incukalns THC
27. Vladimir Kraus Absolut Spiders
28. Dmytro Kudrytsky THC Juventa
29. Arturs Vercins BJC Laimite
30. Haralds Gals Incukalns THC
31. Jimmy Eklund BHK Möllan Rouge
32. Yan Zaripov
33. Valts Smagars Skrunda THC
34. Pavel Totchasov
35. Artjoms Zaharovs Skrunda THC
36. Igor Saveljev SK Raua
37. Didzis Ziemelis Incukalns THC
38. Truls Månsson Björkhagen Rangers
39. Sergejs Gudzs Incukalns THC
40. Gundega Pake Ekstremisti
41. Anette Engel Fremad Eagles
42. Sandis Kadakovskis Skrunda THC
43. Juri Artamonov SK Raua
44. Janis Kirsis Riga THC
45. Mariya Miloradova Zdorovie
46. Vladislav Trofimov Trimix BHC
47. Rudolfs Valainis Jekabpils THC
48. Ilgvars Pavlovskis Riga THC
49. Roberts Kupcs Incukalns THC
50. Oleksandr Danylenko Svarog
51. Alexandr Zhulyabin THC Rostokino
52. Kristaps Zarinieks Jekabpils THC
53. Rolands Zarins Incukalns THC
54. Janis Veide Jekabpils THC
55. Egils Belsevics The Black Knights
56. Magnus Boivie Blue Bullets AB
57. Baiba Ozolina Jekabpils THC
58. Rihards Gals Incukalns THC
59. Vladimir Areshkin Plamya
60. Eduards Pakis Ekstremisti
61. Harijs Gals
62. Valeri Trofimov Trimix BHC
63. Kaspars Dubavs Incukalns THC
64. Vilnis Zoldners Riga THC
65. Romans Falkensteins Hot Sticks
66. Vafa Hamdamov SK Raua
67. Andrejs Kuznecovs Jekabpils THC
68. Janis Karlovskis Incukalns THC
69. Lauris Abols
70. Jevgeni Zholobovski Trimix BHC
71. Aleksandrs Zernovojs Ventspils THC
72. Guntis Karlovskis Incukalns THC
73. Intars Zubeckis Ericsson Latvia
74. Andis Grinbergs Incukalns THC
75. Oskars Smiltins Riga THC
76. Darta Ozolina Incukalns THC
77. Edgars Vitols Skrunda THC
78. Mariss Emerbergs Skrunda THC
79. Janis Grundbergs Skrunda THC
80. Endijs Budris Skrunda THC
81. Kristians Cimers Incukalns THC
82. Artis Skujnieks Incukalns THC
83. Vitalijs Gustins Incukalns THC
84. Edgars Rutkis Skrunda THC
85. Dainis Zarins Ventspils THC
86. Edgars Garsneks Ventspils THC
87. Roberts Emerbergs Skrunda THC
88. Elina Gala Incukalns THC
89. Alexandr Mihin
90. Oleg Lomakin SK Raua
91. Eriks Kuharjonoks Incukalns THC
92. Andrei Kniaziuk Novopolotsk
93. Daniels Laizans Incukalns THC
94. Aivis Rudzitis Skrunda THC
95. Kaspars Vilums Riga THC
96. Eduards Blumentals Riga THC
97. Gints Lasmanis Skrunda THC
98. Ilze Zuce-Tenca Incukalns THC
99. Kaspars Kuharjonoks Incukalns THC
100. Konstantins Ruckis
101. Aleksandrs Goba
102. Guntis Ernsteins Ventspils THC
103. Maria Saveljeva SK Raua
104. Roberts Tiluks
105. Armands Bukovskis Riga THC
106. J-O Hansson Björkhagen Rangers
107. Andris Goba
108. Intars Seleznevs HK Lausks
109. Uldis Klindzans-Klinsans
110. Valts Grinbergs Riga THC
111. Arturs Vitins Incukalns THC
112. Andris Ziemelis HK Lausks
113. Gatis Golonovs Jekabpils THC
114. Viktors Petrovs Incukalns THC
115. Rimants Mironovics Ventspils THC
116. Sergey Kotikov
117. Arturs Krisjanis Goba
118. Kristaps Ziemelis HK Lausks
119. Vjacheslav Sergeev
120. Igor Malahov Kentavr
121. Toms Ziemelis