Moscow Cup

Det här är tävlingens resultatsida. För att se tävlingsinbjudan och vilka som anmält sig till tävlingen, gå tillbaka till tävlingens startsida.

Deltagare

Visa deltagarlistan

Resultat

Etapp / grupp Status Placeringar
1
1
Qualification Group Avslutad 1 - 192
Qualification Group 1
Qualification Group 2
Qualification Group 3
Qualification Group 4
Qualification Group 5
Qualification Group 6
Qualification Group 7
Qualification Group 8
2
2
Semifinal Avslutad 1 - 48
Semifinal A
Semifinal B
3
3
Final Group A Avslutad 1 - 24
Final Group B Avslutad 25 - 48
4
4
Play-off Avslutad 1 - 16

Slutplaceringar

Plac Namn Klubb
1. Roni Nuttunen Raision PJK
2. Atis Silis BJC Laimite
3. Ahti Lampi Optime
4. Yanis Galuzo Alliance
5. Alexey Zaharov Bagira
6. Lukas Turon THC Trinec
7. Edgars Caics BJC Laimite
8. Daniel Wallén Alliance
9. Ivan Zaharov Bagira
10. Alexandr Miloradov Bagira
11. Petr Tmej THC Stiga Svitavy
12. Michal Hvizd THC Stiga-Game Pribram
13. Kalle Bindekrans BHK Möllan Rouge
14. Stepan Korotkiy THC Rostokino
15. Alexey Titov Alfa-Taktika
16. Anton Kiselev THC Piter
17. Marcus Andersson Enköping HSC
18. Alexey Shastov Alfa-Taktika
19. Dmitriy Petrov Diesel
20. Janne Ollila Raision PJK
21. Didzis Ziemelis Incukalns THC
22. Alexey Chernov THC Piter
23. Alexandr Kosyrev Alliance
24. Janis Kalnevics Incukalns THC
25. Alexandr Shikerin Nizhny Novgorod
26. Sergejs Mihejevs Riga THC
27. Raivis Sternats Riga THC
28. Alexandr Ozerov Red Devil
29. Stanislav Lutay Alfa-Taktika
30. Bjarne Axelsen Fremad Eagles
31. Sandis Kalnins Incukalns THC
32. Maria Yalbacheva THC Piter
33. Alexandr Zaytsev Alliance
34. Aleksey Gusak Svarog
35. Andrey Polyakov Alfa-Taktika
36. Valeriy Samsonov Zdorovie
37. Arturs Vercins BJC Laimite
38. Dmitry Soloviev THC Rostokino
39. Igor Masloboev Zdorovie
40. Milos Sevr Absolut Spiders
41. Alexandr Megrabyan
42. Mikhail Spivakovsky THC Lisovi Haschi
43. Alexey Rymarenko Alliance
44. Mihail Mihin Diesel
45. Anton Gladkoborodov Alfa-Taktika
46. Andrey Voskoboynikov Piramida
47. Konstantin Zezerov Zdorovie
48. Dmytro Kudrytsky THC Juventa
49. Anton Legkov Piramida
50. Yevhen Levdansky THC Lisovi Haschi
51. Vladimir Egorov Diesel
52. Nikita Kushnir Hrizotil
53. Mikus Saulitis Incukalns THC
54. Aleksey Vedernikov Black Sea
55. Yan Zaripov
56. Alexandra Belavina Piramida
57. Vitaly Skorobogatov Petersburg Pirates
58. Haralds Gals Incukalns THC
59. Alexey Shikerin Nizhny Novgorod
60. Dmitriy Koshman
61. Pavel Shadrin Piramida
62. Ivan Elistratov Granitsa
63. Pavel Totchasov
64. Oleksandr Vladimirov Black Sea
65. Rudolfs Valainis Jekabpils THC
66. Arseniy Stolyarov Ve-Ko
67. Alexandr Zhulyabin THC Rostokino
68. Alexander Berezkin THC Piter
69. Yuriy Ivanov Zdorovie
70. Evgeniy Markin Red Devil
71. Andrey Ilkin
72. Mihail Margolis Diesel
73. Dmitriy Belavin Nord-West
74. Vyacheslav Potehin Kursk
75. Dmitriy Barahov THC Lisovi Haschi
76. Evgeniy Voytko
77. Sergey Korotkiy THC Rostokino
78. Valentin Pavlov Granitsa
79. Alexandr Prohorov SMS
80. Mark Gorodnitskiy Mandarinove
81. Andrejs Kuznecovs Jekabpils THC
82. Yuriy Prostakov
83. Yaroslav Timoshenko Nizhny Novgorod
84. Andrey Averyanov THC Piter
85. Artis Skujnieks Incukalns THC
86. Igor Kashentsev Bagira
87. Ivan Pekarskiy Stiga Sankt Petersburg
88. Kristaps Zarinieks Jekabpils THC
89. Alexey Subbotin Odintsovo
90. Alexander Larichev Cherepovets
91. Eduards Pakis Ekstremisti
92. Alexandr Hilik Cherepovets
93. Alexander Semichev Victoria
94. Peter Mozhaev Fremad Eagles
95. Alexander Totchasov
96. Ayrat Sayfutdinov
97. Dmytro Bardievskiy THC Juventa
98. Kirill Rudnev
99. Sergey Vodolazko Volgograd
100. Andrey Demin
101. Mariya Miloradova Zdorovie
102. Alexey Lagutenkov Odintsovo
103. Mikhail Shalomaev Kharkiv
104. Alexander Okunev Vtoroj Eshelon
105. Alexandr Danilov Petersburg Pirates
106. Irina Belavina Nord-West
107. Oleksandr Martynenko THC Lisovi Haschi
108. Kirill Vasilev KICH
109. Alexandr Vorobev
110. Lauris Abols
111. Nikolai Smirnov Vtoroj Eshelon
112. Gundega Pake Ekstremisti
113. Maxim Petrov
114. Nikolay Krokhmal Black Sea
115. Grigoriy Dubinin
116. Wolodimir Kudelya Kirovohrad
117. Sergey Shikerin
118. Gleb Vasiliev Red Devil
119. Viktor Levdansky THC Lisovi Haschi
120. Mikhail Kovalenko Petersburg Pirates
121. Janis Veide Jekabpils THC
122. Parviz Miraliev
123. Erik Slechta
124. Alexey Korotkiy
125. Ilya Fraenov
126. Vladimir Areshkin Plamya
127. Kaspars Vilums Riga THC
128. Andrei Kniaziuk Novopolotsk
129. Taras Kudelya Kirovohrad
130. Filipp Mischenko
131. Igor Ilkin
132. Denis Gordeev
133. Yuriy Popov Ve-Ko
134. Valts Grinbergs Riga THC
135. Igor Miloradov
136. Andrey Stolyarov Ve-Ko
137. Eduards Blumentals Riga THC
138. Ryurik Gutiev
139. Nadezhda Megrabyan
140. Sergey Pugachev Ve-Ko
141. Igor Gladkoborodov
142. Andrey Golovkin
143. Ruslan Pasechnik Nord-West
144. Alexey Karpov
145. Vladimir Trus Hrizotil
146. Pavel Kozlov
147. Vladimir Krivolapov Volgograd
148. Artem Megrabyan
149. Edijs Berzins Viesite
150. Konstantin Shipov
151. Vladislav Zaripov
152. Alexander Dolgov
153. Konstantin Mikhailov
154. Uliana Pavlova
155. Mihail Bazhenov
156. Aigars Nazinskis Jekabpils THC
157. Valeriy Rigalov
158. Mihail Megrabyan
159. Alexandr Volozhanin
160. Angelina Filatova Kotelniki
161. Evgeniy Sereda
162. Alexander Zaikin
163. Lev Kostandyan
164. Roman Cheshev
165. Andrey Emelyanov
166. Alexandr Dublin
167. Svetlana Nikitina
168. Vladimir Girbasov
169. Anton Talanov
170. Didzis Pucinskis Jekabpils THC
171. Evgeniy Kirichenko
172. Kirill Kadyrov
173. Dmitry Khramelya
174. Sergey Salnikov
175. Ramiz Azizov
176. Vladislav Kashin
177. Alexander Rylov
178. Anton Runenkov
179. Vasiliy Kudinov
180. Roman Bykov
181. Konstantin Tikhonov
182. Pavel Karpushin
183. Vjacheslav Sergeev
184. Zia Ur-Rehman Pakistan THF
185. Andrey Kukolev
186. Denis Danchin
187. Karina Abramova
188. Roman Karpov
189. Igor Malahov Kentavr
190. Oleg Korshunov
191. Habib Ur-Rehman Pakistan THF
192. Yulia Kiryakova