Riga Cup

Det här är tävlingens resultatsida. För att se tävlingsinbjudan och vilka som anmält sig till tävlingen, gå tillbaka till tävlingens startsida.

Deltagare

Visa deltagarlistan

Resultat

Resultat saknas.

Slutplaceringar

Plac Namn Klubb
1. Edgars Caics Latvia Junior Team
2. Kristian Iso-Tryykäri Deus ex Machina
3. Ivan Zakharov Brand-sportmaster
4. Pontus Eriksson Umeå HSS
5. Deniss Vitkovskis Skrunda THC
6. Janne Kokko Ottawat Senaattorit
7. Sergejs Mihejevs Riga THC
8. Anton Gladkoborodov Shasi
9. Peter Östlund Umeå HSS
10. Dmitriy Petrov Diesel
11. Yanis Galuzo Aliance
12. Alexey Shastov MLNH
13. Kalle Moilanen Kiekko-Lampaat
14. Jari Sahlgren Kiekko-Lampaat
15. Atis Silis Latvia junior team
16. Rihards Kungs Skrunda THC
17. Didzis Ozolinsh RTU Spot Club
18. Edijs Treiguts Skrunda THC
19. Salvis Skarainis
20. Jevgenijs Zaharovs Skrunda THC
21. Valts Smagars Latvia junior team
22. Edgars Mucenieks Skrunda THC
23. Kristaps Strazds Unibanka
24. Ivars Vilkens RTU Spot Club
25. Raivis Pukinskis Skrunda THC
26. Jani Lappalainen Mahtisonnit
27. Miikka Pulliainen Mahtisonnit
28. Alexey Rymarenko Aliance
29. Piia Pulliainen Mahtisonnit
30. Sandis Kalninsh RTU Sport Club
31. Martin Arenlind BHK Möllan Rouge
32. Arturs Vercins The Black knight
33. Mikhail Martynov Dream Team
34. Janis Kirsis Riga THC
35. Egils Belshevics The Black knight
36. Arnis Vitols Skrunda THC
37. Tarja Lindberg Ottawat Senaattorit
38. Toni Koivula Kiekko-Lampaat
39. Raivis Sternats RTU Sport Club
40. Ilgvars Pavlovskis Riga THC
41. Mikus Saulitis Incukalns THC
42. Eduards Pakis Ekstremisti
43. Magnus Boivie Blue Bullets AB
44. Deniss Klokovs RTU Sport Club
45. Matiss Saulitis Incukalns THC
46. Minna Koivula Kiekko-Lampaat
47. Markus Laakso Mahtisonnit
48. Anssi Järvinen Deus ex Machina
49. Roberts Meijers Incukalns THC
50. Ilvers Bendrups Skrunda THC
51. Sandis Kadakovskis Skrunda THC
52. Artjoms Zaharovs Skrunda THC
53. Einars Lukshevics Ventspils THC
54. Vilnis Zoldners Riga THC
55. Edgars Saulitis Incukalns THC
56. Aivars Vavers Incukalns THC
57. Edijs Vavers Incukalns THC
58. Martins Gutmanis Skrunda THC
59. Lienite Skaraine Pastende THC
60. Toms Kaupuzhs Incukalns THC
61. Deniss Nechajevs The Black knights
62. Janis Karlovskis Incukalns THC
63. Andrei Kniaziuk
64. Andra Ozola Unibanka
65. Janis Kalnevics Incukalns THC
66. Joakim Gåfvels Umeå HSS
67. Dainis Zarinsh Ventspils THC
68. Darta Ozolina RTU Sport Club
69. Aivars Cureinis Incukalns THC
70. Andrei Mestserjakov Tallin THC
71. Jevgeny Mestserjakov Tallin THC
72. Kaspars Dubavs Incukalns THC
73. Aldis Udris Pastende THC
74. Viesturs Berzinsh Riga
75. Alexander Krylov Tallin THC
76. Eriks Kuharjonoks Incukalns THC
77. Martins Grosens Riga
78. Davis Berzinsh Riga
79. Uldis Alexandrovich Riga
80. Guntis Karlovskis Incukalns THC
81. Tomas Tammemets Tallin THC
82. Edgars Ernstons Riga
83. Olegs Kricaks Skrunda THC
84. Roberts Tomme Riga
85. Peteris Paegle Marupe
86. Nauris Balodis Riga
87. Artur Tammemets Tallin THC
88. Juris Balodis Riga
89. Intars Zhubeckis Riga
90. Richards Lapinsh Riga
91. Andris Lapinsh Riga
92. Toms Voits Riga
93. Edgars Turlais Riga
94. Viktors Piastro Riga
95. Andris Gribkovs Riga
96. Mikelis Osis Riga
97. Janis Urtans Riga
98. Silvestrs Lusis Riga
99. Martins Gulbis Riga
100. Normunds Steinerts Riga
101. Roberts Emerbergs Skrunda THC
102. Maksims Laschenko Riga
103. Uldis Klindzhans Riga
104. Aleksandrs Bogatirjovs Riga
105. Gunvaldis Urtans Riga
106. Viktors Golubevs Riga